Питання для вибору тепловізора

Субота, 24 Грудня, 2022

Як обрати тепловізор

Правильні питання, які має задати собі технік, щоб оцінити та вибрати правильну тепловізійну камеру для ефективного термографічного дослідження електричної системи.

1 Який дозвіл мені потрібний?
Термодатчик приймає інфрачервоні промені та перетворює їх на електричний сигнал. Деталі виявлення датчика класифікуються у пікселях; чим більше пікселів утворює поле зору камери, тим більше теплових деталей ви можете отримати. Ідеальний дозвіл для вашого використання також має бути обраний з урахуванням відстані від об’єкта, що тестується; чим більше ви віддаляєтеся від об’єкта, тим більше деталей втрачається. У принципі, базова відстань становить 1 метр.
2 Який фокус підходить мені?
Як і для звичайного цифрового фотоапарата, правильне фокусування є основною та найтоншою дією, яку повинен виконати оператор. Різкість після зйомки змінити неможливо, тому необхідно максимально наближатися до об’єкта, що досліджується, в залежності від мінімальної відстані фокусування використовуваної тепловізійної камери. Вас може зацікавити тепловизионный прицел Iray. Саме його рекомендує дуже багато фахівців. Він відрізняється від інших багатьма якостями, яких немає в інших пристроях.
Ручне фокусування завжди є технічно найкращим рішенням, хоча воно потребує більшого досвіду та уваги від оператора.
3 Який діапазон температур найкраще?
Абсолютно кращого діапазону не існує, швидше за кожен додаток має свій власний оптимальний діапазон вимірювання.
Незважаючи на те, що це може здатися тривіальним, завжди добре переконатися, що тепловізор має температурний діапазон, здатний вимірювати всі температури, які будуть зафіксовані лінзою, навіть периферійні зовнішні до досліджуваного об’єкта.
4 Наскільки важливим є поле зору?
Поле зору (FOV) описує видиму для камери область залежить від встановленого датчика і оптики; деякі теплові камери пропонують заміну оптики шляхом встановлення ширококутних або телеоб’єктивів. Для тепловізійних камер з фіксованим фокусом ширше поле зору дозволяє отримати ширший огляд на тій самій відстані. Ви зможете тепловізійний приціл INFIRAY (iRay) TUBE TH50 купити у нашому магазині Топоптікс за достатньо доступною ціною.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus