Пивна творчість: цікаві одежинки для банок пива

Вівторок, 14 Травня, 2019

Шкіряні підставки

У всьому світі зараз – розквіт дизайну. Прикрасити й декорувати намагаються абсолютно все: від цілих будинків до малесеньких предметів вжитку. Дуже популярними стають вдалі дизайни кавових склянок: їх фотографують, про них пишуть новини, за цими тенденціями слідкують. А як щодо інших напоїв? Насправді, на Заході великою популярністю користуються авторські етикетки для пива, які треба вдягати на банки чи пляшки! Давайте подивимося на декілька цікавих прикладів, що продаються нині на etsy.com: можливо, і ви надихнетеся та створите щось неповторне?..

1. Шкіряні підставки для банок пива. Серйозний матеріал – серйозний підхід! Ці одежинки вручну виготовили «JustBcauseDesigns» зі Сполучених Штатів: кожна з них коштує 15 дол. Спочатку шкіру було штучно зістарено, потім на неї нанесли відповідні малюнки та зшили так, щоб банкам пива у такому вбранні було гарно. Чим не шедевр пивної індустрії? До речі, якщо ви захоплюєтеся цим напоєм, на сайті https://www.solodok.beer/ можете купити все для виготовлення пива!

Плетені чохли

2. Плетені гачком чохли для банок з пивом. Така тепла «шубка» працює у двох випадках: плетену етикетку вдягають на чашку з чаєм, аби він повільніше холонув, а на банку з пивом – щоб напій довше залишався холодним. Геніальний винахід! :) Сплести такий доволі просто, адже по всій висоті виробу не треба змінювати ширину: просто повторюйте кількість петель, та й по всьому. Однак якщо ви хочете отримати унікальні одежинки з певним малюнком, краще зверніться до фахівців. Наприклад, до «IsKnit» з США, які продають подібні речі на Етсі по 9 дол.

Чохли з тканини

3. Футляр з тканини для банки пива. На дотик це не звичайна тонка одежинка, як ви можете подумати, подивившись на це фото. Насправді. Тканина тут використана лише для оздоблення, а основою для обгортки служить цупкий матеріал, що добре тримає форму. Такі вироби продають «PocketHuggie» з Америки по 5,49 дол. А ви би хотіли виготовити щось подібне?

Паперова підставка

4. Паперові підставки для банок пива. Такі виготовляють американці SuburbanAvenger і продають на Етсі по 5 дол. Дизайнер працював над створенням цих зображень два роки, і ось нарешті ми бачимо чохли для пивних банок, брендовані у стилі різних місцевостей США. Подібним чином можна створити підставки у стилі різних міст чи сіл України, вам не здається?

Підставки з неопрену

5. Підставки для пивних банок з неопрену. Друк у сучасному світі – настільки поширена річ, що його роблять на геть різноманітних поверхнях. Неопрен чудово підходить для цієї ролі, адже його можна мити і, таким чином, оновлювати вигляд улюбленої підставки для пива. PremiumCustomGifts із США продають такі по 7 дол. за штучку. Гарна ідея, чи не так?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus