Реклама на сайті

На сайті made-in-ukraine.info можлива реклама двох типів:

1) Банерна

2) Текстова (рекламний запис)

Банерна реклама – це розміщення вашого банера розміром 125*125 у правій боковій панелі сайту. Банери розташовуються у верхній частині панелі (читачі одразу бачать рекламу, зайшовши на сайт) та демонструються на усіх сторінках сайту. Ця послуга коштує 100 грн на місяць.

Текстова реклама – це публікація іміджевої статті про ваші товари, послуги або заходи, які відповідають тематиці сайту. Текст пише адміністратор нашого сайту на базі вашої інформації. Написання та розміщення такої статті залежить від її обсягу і коштує від 150 грн (обсяг – 1 тисяча знаків) до 400 грн (5 тисяч знаків).

Показники сайту

ТІЦ = 60, PR = 3. Щомісяця made-in-ukraine.info відвідують 17 тисяч людей, захоплених рукоділлям, мистецтвом та товарами українського виробництва. Вони переглядають 28 тисяч сторінок на місяць. Сайт занесено до світового каталогу DMOZ.

Замовити рекламу на made-in-ukraine.info можна, написавши листа на адресу madeinukraineinfo (песик) gmail.com

Наші друзі:

Блог Воробуса Прикраси з бісеру Слінгонамиста та в’язані іграшки
Гусарчук Юр й: сайт художня р зьба по дереву Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера В'язання - Українське в'язання з любов'ю
tworismelo.com/-- творчество, хобби, искусство. Нитка - Пов'язує з українським Сделаем сами - Пан Ас. Сделай сам. Сделать самой. Детские поделки Самоделки и поделки своими руками. Аппликация. http://www.pan-as.ru/
ВСЕ МАГАЗИНЫ вБАЗАРе.
www.gre4ka.com.ua - Молодіжний онлайн-журнал Релігія. Християнство
Оперативна розробка вебсайтів карта Львова

Якщо ви бажаєте обмінятися банерами, надішліть на madeinukraineinfo (песик) gmail.com код своєї кнопки 88х31 пікселів, а на свій сайт вставте код у віконечку нижче.

Made in Ukraine: сайт про рукотворне мистецтво