Розкрутка для майстрів: найкращі способи

Понеділок, 4 Листопада, 2019
Слінгонамисто ручної роботи

Слінгонамисто ручної роботи

Нерідко майстри хендмейду стикаються з проблемами промоції своєї творчості. З одного боку, вони виготовлюють чудові вироби ручної роботи, а за іншого, не можуть вдало їх продати та загалом знайти покупців. Річ у тім, що у нашу еру інформаційних технологій мало бути гарним майстром – треба вміти «розкручувати», рекламувати свій товар. Та ще й серед правильно підібраної аудиторії. Які існують способи розкрутки для творчих особистостей? У цій публікації розглянемо найефективніші.

1. Розкрутка свого сайту. Сторінка-візитівка в Інтернеті – це вже давно не розкіш, а необхідний «пункт» творчої роботи. Нині існує безліч безкоштовних конструкторів сайтів та дизайнів, за допомогою яких можна створити оптимальний сайт. Звісно, заплатити гроші все ж доведеться – за домен та хостинг, а також за розкрутку самої сторінки – підняття її у пошукових системах до рівня видимості. Спершу створіть сайт, наповніть його інформацією про себе та фотографіями ваших виробів, а тоді сміливо звертайтеся до фахівців з SEO-розкрутки – тут їх можна знайти та замовити їхні послуги. Вони допоможуть зробити так, щоб майбутні покупці, набираючи у Гуглі назву цікавого їм товару, бачили у видачі саме ваш сайт!

2. Соцмережі. Фейсбук та Інстаграм – оптимальні рішення для бізнесу на рукодільних виробах. Причому, акцент краще робити на Інстаграмі: ця соцмережа більш візуальна, туди ви зможете викладати фото творчого процесу та світлини готових витворів. Не забувайте проставляти відповідні теги, і зовсім скоро у вашої Інстаграм-сторінки з’являться перші справжні шанувальники! Стосовно ж Фейсбуку, то у цій соцмережі вести сторінку свого бренду не обов’язково, але все ж бажано. Тут можна писати більше тексту, розповідати про всі нюанси вашої роботи. Крім того, саме у Фейсбуку зручно проводити конкурси та розіграші – неодмінний елемент розкрутки українського бренду у наші дні.

3. Ярмарки та всілякі «живі» зустрічі. Не відмовляйтеся і від більш «традиційних» методів самопіару – ярмарок, виставок, зустрічей колег-майстрів. Обов’язково беріть на такі події більше візитівок або своїх промо-наборів: вони чудово виконуватимуть роль реклами вашої продукції!

Кіт з пап'є-маше

4. Пінтерест. Серед соцмереж слід виокремити Пінтерест. Це – велетенська мережа колекцій фото на різноманітні теми. Заведіть собі сторінку там, сформуйте альбоми з милими фото та «розбавте» їх власними виробами. Знайшовши вашу колекцію, наприклад, різдвяних фото за тегом «Різдво», люди поширять його на свою сторінку. А якщо у вашій колекції буде фото ваших виробів на ту ж різдвяну тему з вашими контактами, ця людина розрекламує в себе на сторінці ваш товар і, ймовірно, сама стане покупцем або приведе до вас інших покупців. Але варто брати до уваги той факт, що Пінтерест – соцмережа, яка виведе вас на міжнародний ринок (отож, вам доведеться працювати з англійською мовою та міжнародними пересилками).

5. Самопіар. Найкраще продаються ті бренди, власники яких – впізнавані обличчя. У рукоділлі це також працює! Регулярно створюйте у соцмережах пости з вашими фото – нехай гарна якість виробів буде підтверджена вашим іміджем!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus