Розшукуються стіни для мистецтва

Понеділок, 25 Серпня, 2014

Інтересні казки

Останнім часом все більше стін у столиці стають об’єктами мистецтва. На них митці зображують патріотичні малюнки, філософські сюжети та просто гарні картинки. Мабуть, найвідоміші майстри «наскального живопису» у Києві – об’єднання «Інтересні казки». Художники цієї спільноти зображують на столичних будівлях малюнки з підтекстом: у багатьох із них можна вгадати сюжет з мораллю. Саме такі зображення митці можуть нанести й на вашу стіну – тільки запропонуйте їм вдалий варіант будівлі!

«Кияни! У кого є на прикметі стіни (торці будинків) в центральній частині міста, і ви хочете бачити на них нашу роботу, висилайте адреси і, бажано, фото стін, – зазначають Інтересні казки на своїй сторінці у Фейсбуці. – Вимоги до стіни: розмір – від 4 до 6 поверхів, гладка поверхня (заштукатурена), не цегла, без вікон і карнизів, хороший огляд і відкритий простір під стіною (для установки підйомників), не повинна бути закрита деревами та іншими будинками».

Якщо ви знаєте стіну, яка ідеально підійде для мистецької акції, запропонуйте її, надіславши повідомлення Інтересним казкам: facebook.com/aec.interesnikazki?fref=nf

Наразі на сторінці митців у соцмережі відгукнулося вже кілька киян. Вони запропонували для творчості такі будівлі:

- Дитяча бібліотека на Русанівці (вул. Ентузіастів/бульвар Давидова)

- Промзона на Видубичах – там, де відбувався ГогольФест

- Вул. Воровського, 14-А

- Вул. Ямська, 35 (буде видно з вул. Червоноармійської)

- Київська школа вокалу, вул. Михайлівська, 16-Б (одноповерхова будівля)

Якщо ви хочете запропонувати художникам інші варіанти будівель або наголосити на важливості нанесення малюнку на одному з перелічених будинків, пишіть у коментарях! І нехай наше місто стає більш гарним та доглянутим!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Замовляйте якісний ремонт планшета та ремонт електронних книг, якщо ваш улюблений гаджет раптом зламався. До вашої уваги – найкращий сервісний центр у Києві!

blog comments powered by Disqus