Що цікавого буде на Kyiv Fashion 2015?

Пятниця, 28 Серпня, 2015

Фестиваль моди у Києві

Від 9 по 11 вересня цього року на киян чекає справжнє свято моди – фестиваль Kyiv Fashion. У рамках заходу можна буде, як завжди, купити одяг від українських виробників і гостей з-за кордону, подивитися на покази мод від студентів-дизайнерів, побачити цікаві тенденції моди та познайомитися з представниками української легкої промисловості. А ще, на вас чекають цікавинки, про які вже зараз ми вам розповімо…

1. Термобілизна від ТМ КIFA на виставці Kyiv Fashion. Торгова марка КIFA – виробник термобілизни №1 в Україні – представить на виставці Kyiv Fashion нову жіночу, чоловічу та дитячу колекції термобілизни.

2. Компанія «JASMINE LINGERIE» підтвердила участь в Kyiv Fashion. Вже відомо, що компанія «JASMINE LINGERIE» в черговий раз підтвердила свою участь у міжнародному фестивалі моди «Kyiv Fashion», що відбудеться 9-11 вересня. Компанія активно готується до виставки.

3. Вперше у виставці Kyiv Fashion візьме участь компанія S & L-fashion collection. Вона працює у сфері швейного виробництва вже більше 8 років і є лідером у виробництві жіночого одягу на території Західної України. Основна спеціалізація виробництва – сукні, сарафани. Ця краса чекатиме вас на стенді B243.

4. Нова колекція Samange осінь-зима 2015/16 на KyivFashion 2015. Міста-мегаполіси завжди живуть у своєму темпі. В нової колекції осінь-зима 2015/16 Samange сміливо балансує на межі цих станів – кожен її образ втілює в собі особливий стан душі сучасної міської дівчини, яка бажає виглядати чудово незалежно від сезону і водночас почувати себе комфортно.

5. ТМ RicaMare – ваш провідник у світ моди. Нинішній осінньо-зимовий сезон пропонує величезну кількість різноманітних тенденцій. У фокусі залишаються 70-ті: сукні – сорочки, довжина міді та максі, кльош, трапецієподібний крій, романтичні блузи і сорочки. Нікуди не йде беззмінна класика: твід і традиційні костюмні тканини в сучасній своїй подачі.

6. Вишивальне обладнання фірми RiCOMA на виставці ЕкспоТехмаш (у рамках фестивалю моди). Мета заходу – ознайомлення учасників з тенденціями розвитку легкої промисловості, обговорення актуальних галузевих проблем, пошук спільних шляхів їх вирішення, сприяння виникненню нових взаємовигідних бізнес контактів.

Фестиваль моди Kyiv Fashion відбудеться у КиївЕкспоПлазі: Київ, вул. Салютн, 2-Б.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus