Шоколадні сувеніри: книжки

Субота, 13 Травня, 2017

Коробка цукерок у вигляді книги

У Києві от-от розпочнеться улюблена подія всіх книгоманів – міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. Майбутні відвідувачі потихеньку складають списки покупок, розглядаючи новинки видавництв, і ми також піддамося цій книжковій хвилі :) Поговоримо про шоколадні сувеніри у вигляді книжок: яким чином можна зробити щось подібне і що для цього знадобиться? Якщо ви колись виготовляли книжки з шоколаду, поділіться своїм досвідом з нами у коментарях!

1. Коробка цукерок у вигляді книги. Дуже гарний сувенір, який можна подарувати справжньому книголюбу! Ви можете виготовити подібний своїми руками: для цього купіть квадратні шоколадні цукерки та зробіть для них коробку у вигляді книжки з рухомою обкладинкою. Доведеться трохи помучитися, роблячи усі необхідні заміри, але така краса того варта! Ну а якщо ви хочете доповнити подарунок сумішшю для смаччного напою, то шоколад SABA буде найкращим вибором, адже на сайті http://saba.kiev.ua можна купити найароматніший гарячий шоколад!

Книга з шоколаду

2. Книга з шоколаду. Такий сувенір – повністю їстівний! Отож, його можна презентувати приятелю або вашій другій половинці, якщо у вас спільне літературне хобі. Для виготовлення такої книжки головна морока – зробити форму у вигляді розкритої книжки, в яку потім можна буде залити теплий шоколад і дочекатися його загуснення. До слова, цю ілюстрацію ми знайшли на одному з сайтів Кембріджа: місцеві студенти частенько купують такі ласощі один одному!

Цукерки у вигляді книжок

3. Цукерки у вигляді книжок. Усі ці дрібненькі книжечки – це цукерки, які також можна їсти! Виготовити їх достатньо просто: варто лише вирізати з суцільного шматка маршмеллоу прямокутну заготовку для серединки книги та загорнути її у теплий пласт шоколаду. Можна повторити це і з іншими обкладинками – наприклад, з пастилою, як на фото.

Блокнот з шоколадною обкладинкою

4. Блокнот з шоколадною обкладинкою. А це вже – зовсім не їстівний сувенір. Це звичайний записник, який «тюнінгували» об’ємною обкладинкою, що нагадує плитку шоколаду. Але погодьтеся: виглядає дуже апетитно і по-справжньому! Виготовити подібну обкладинку у домашніх умовах складно, але у крайньому випадку можна простібати на машинці тканину коричневого кольору ;)

Торт Книжка

5. Торт Книжка. А такі торти печуть студенти з американського штату Іллінойс :) У них час від часу відбуваються ярмарки із продажем солодощів ручної роботи. Отож, спудеї випікають до таких ярмарків особливі смаколики. Зробити торт Книжка дуже просто: по суті, темними у ньому мають бути лише два коржі, а начинка між ними – світла. Такий тортик можна зробити навіть без випікання – з готового шоколадного печива.

Який варіант шоколадних сувенірів у вигляді книжок найбільше сподобався вам? ;)

Фото з сайтів: keywordsuggests.com, cambridgechocolates.co.uk, hungryhappenings.com, behance.net, illinois.ed.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus