Створення віражного оберегу в Києві

Субота, 12 Вересня, 2015

Вітражне дерево

Здавалося б, яких тільки видів рукоділля на бачили столичні творчі особистості!.. На численних виставках і ярмарках їх вчать шити, плести, декорувати та прикрашати кожного разу по-іншому. Але цього разу ми хочемо анонсувати такий цікавий майстер-клас, якого ви, мабуть, не очікували. 18 вересня о 18:30 у Києві, на вулиці Пушкінській, 31-А (у самому центрі міста!), розпочнеться майстер-клас зі створення віражної мандали-оберегу. Захід відбудеться в офісі №2 (код 170, щоб зайти).

«Приходьте створювати свою мандалу-оберіг під назвою Дерево життя, – каже організатор заходу, Тетяна Заворотна. – Гра світла кольорових вітражів, символізм кола і дерева плюс ваша творча енергія створять воістину чарівний оберіг, який буде і захистом, і чудовою прикрасою для вашого будинку».

Дерево є атрибутом божественної сили і розуму. Воно символізує міць, цілісність, вічність, життєву силу і божественний захист. Згідно з езотеричною доктриною, людина спочатку потенційно існує в тілі дерева світу, а пізніше розквітає в об’єктивні маніфестації через свої гілки. Традиційне значення дерева з корінням глибоко в землі – здоров’я, зростання, розвиток, міцний стан справ людини, розсудливість, здатність до самоаналізу, життєву енергію і матеріальне начало.

Хочете привернути все це в своє життя і життя ваших близьких? Обов’язково приходьте творити мандалу-оберіг «Дерево життя». Дію оберегу можна підсилити спеціальним магічним вузликом, зав’язавши який, ви активуєте свою мандалу і вона почне працювати на ваше благо.

Вартість участі в майстер-класі – 250грн з урахуванням всіх матеріалів. Приходьте удвох, і тоді вартість для кожного становитиме всього 200 грн. Тривалість рукодільного уроку – три години.

Для участі у майстер-класі зі створення віражної мандали-оберегу обов’язково зареєструйтеся! Для цього переведіть передоплату у розмірі 100 грн на картку організатора, номер якої можна знайти у Фейсбуку: facebook.com/events/505827556251261/. Після переказу грошей повідомте організатора про це особистим повідомленням або за телефон (063) 789-шість-951. Реєстрація гарантує вам місце і матеріали на майстер-класі. Додаткова інформація за телефоном: (063) 789-шість-951.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Новий житловий комплекс evromisto вже чекає на нових меканців! Новобудова під Києвом з усіма необхідними об’єктами для якісного життя – це те, що треба!

blog comments powered by Disqus