Свято домашніх улюбленців My Pet

Неділя, 28 Червня, 2015

Свято My Pet

28 червня у Києві відбулося перше Сімейне свято домашніх улюбленців My Pet. Територію Експоцентру України цей захід ділив ще з двома цікавими подіями, тож день був досить цікавий. У межах My Pet можна було подивитися на дресированих собак, милих котиків, взяти участь у силових змаганнях (для людей :) ), купити своїм домашнім улюбленцям корм, іграшки чи навіть меблі. А ще, ця виставка тварин, як і інші подібні заходи, могла надихнути творчих особистостей на створення одягу для собак, різних аксесуарів для домашніх улюбленців і навіть великих елементів декору. Ось подивіться, що там було!

Найгарніший котик свята

Ми просто не можемо не запостити фото цього милого котика: з цього милого створіння з довжелезним родоводом, що сягає своїм корінням Німеччини, й почалося свято. На самому вході був розташований павільйон для котів, де маленькі мурчики могли відпочити у кошиках та покрасуватися перед відвідувачами своїми хвостиками й лапками.

Маленькі песики в одязі

Маленькі песики, як і прийнято у поважному товаристві, прогулювалися святом в одязі. Хтось із них був у плащиках, хтось – у светриках чи спідничках.

Собака в светрику

У столиці цього дня була дуже вітряна та прохолодна погода, тож собачі одежинки стали у нагоді.

Лежак для тварин

Дуже потішили своїми виробами українські підприємці, що виготовляють лежаки, пуфи та подушки для домашніх тварин. Наприклад, майстерня Harley$Cho показала відвідувачам ось такі милі диванчики для маленьких песиків.

Подушка з лисичками

Стосовно ж повністю м’яких аксесуарів, то тут увагу приковувала цікава розцвітка виробів. Оцю подушку хотілося купити вже через милих лисичок на ній!

Портрет собаки

А такий лежачок, мабуть, купили власники якогось вусатого тер’єрчика. Хочете створити подібну річ для свого улюбленця? Вишийте на подушці його портрет, і буде вам щастя!

Подушка у формі кістки

Хто сказав, що декоративні подушки – це лише дрібнички для людей? Ось така подушка у формі кістки зможе потішити будь-якого песика, незалежно від породи :)

Фігурки собак

Був на святі й цікавий куточок для фотографування. Його оздобили великими пласкими елементами декору у вигляді песиків. Гарна ідея, чи не так? Якщо ви мешкаєте у приватному будинку і маєте чималий двір, можете прикрасити його, зробивши з металу ось таку розфарбовану фігурку тварини!

А ви часто вплітаєте в свою творчість анімалістичні мотиви? Шиєте чи плетете щось для своїх домашніх улюбленців? Чекаємо на ваші розповіді у коментарях! :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

За допомогою фахівців з http://chocolate-holiday.com.ua/ ви можете доповнити будь-яке свято шоколадом! Спробуйте, адже це гарно, цікаво і смачно!

blog comments powered by Disqus