Сирійські тканини їдуть до України

Неділя, 9 Жовтня, 2011

У Києві відбудеться виставка легкої промисловості Сирії

Сирійський килим

Килими, тканини, швейні нитки та пряжу із Сирії кияни побачать на виставці з 12 до 15 жовтня. Тут можна буде не лише порозглядати чарівні текстильні вироби зі східними орнаментами, а й придбати їх собі на згадку. До того ж, відвідувачі виставки ознайомляться із сучасним сирійським одягом: їхній увазі запропонують нові колекції жіночого, чоловічого та дитячого вбрання.

Виставка сирійського текстилю відбудеться у Торгово-Промисловій Палаті України, що на вул. Великій Житомирській, 33 у Києві. 12-го, 13-го та 14-го жовтня виставка працюватиме з 11:00 до 19:00, а 15-го жовтня (у суботу) – з 11:00 до 16:00. Вхід – вільний.

П.С. Три перші дні виставка працюватиме з гуртовими покупцями, а придбати товар у роздріб можна буде в останній, «розпродажний» день – 15-го жовтня. Жіночі кофтинки у цей день продаватимуть від 3 доларів.

До речі

Через колоніальне минуле економіка Сирії до недавніх пір розвивалася геть повільними темпами. Що й говорити, якщо легка промисловість була основною галуззю промисловості цієї країни, хоча до ідеальної якості їй було дуже далеко. Нині ж Сирія почала дуже стрімко розвиватися. Товари легкої промисловості також стали більш якісними, тож тепер вони можуть конкурувати з найсучаснішими зразками товарів легкої промисловості європейських країн.

* Фото – з сайту orientalrugandcarpet.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Найкращі пропозиції для відпочинку за кордоном – це тури зі Львова до різних європейських міст. На цьому сайті ви знайдете недорогий відпочинок і мандрівки!

Метки:

blog comments powered by Disqus