Труси боксери для хлопчика своїми руками

Четвер, 28 Травня, 2015

Боксери для хлопчика

Шити спідню білизну своїми руками – задача не з легких. Адже вона має не надто облягати і бути достатньо комфортною водночас, має бути натуральною, але разом з тим, і еластичною… Тож найпростіше – взагалі не шити білизну, а купити її у магазині :) Братися за шиття варто лише тоді, коли цей крок ви сприймаєте, як виклик, і хочете підкорити ще й цю вершину рукоділля! Прогляньте наш майстер-клас із пошиття трусів боксерів для хлопчика, і вирішіть, чи братися за цю роботу ;)

Для того щоб пошити труси боксери для хлопчика своїми руками, вам знадобляться:

Трикотаж (в ідеалі, стрейч-кулір – тонка, еластична і натуральна тканина)

Стрейч-рібана для верхньої частини (ми взяли цей матеріал і для інших частин виробу)

Гумка для білизни

Нитки

Ножиці

Швейна машинка

Голка

Кравецькі булавки

Папір для викрійки

І, звісно ж, праска.

До речі, з цих же тканин ми шили дитячу піжаму, яку ви могли бачити раніше на нашому сайті ;)

Трикотаж для білизни: рібана і кулір

Викрійка трусів боксерів для хлопчика, розміри 92-146

Цю викрійку трусів ми знайшли на просторах Інтернету, її взято з журналу дитячої моди Оттобре. Передаємо вам викрійку у такому вигляді, в якому й самі користувалися: збільште зображення, аби позначки на лінійці співпадали з реальними, і обведіть на папері обриви потрібного вам розміру.

Загалом, викрійка трусів боксерів для хлопчика складається з трьох частин. Це – верхня частина передньої деталі. Викроїти з тканини треба буде 2 такі деталі у дзеркальному відображенні.

Труси боксери: викрійка верхньої частини

Це – нижня частина передньої деталі (також потрібні 2 штуки у дзеркальному відображенні).

Труси боксери: викрійка нижньої деталі

А це – задня деталь (потрібна 1 викроєна з тканини деталь).

Труси боксери: викрійка задньої деталі

Майстер-клас: пошиття трусів боксерів для хлопчика

1. Спершу викроїть з тканини усі необхідні деталі. Різні шматочки можна викроїти з різних за забарвленням тканин, але краще дотримуватися симетрії. Відтак, у нас основний колір виробу буде блакитний, а нижні вставки боксерів зробимо з тканини у дитячий малюнок (білизну буде носити 3-річний хлопчик).

Деталі дитячих трусів

2. Складіть разом дві верхні деталі так, щоб вони були повернуті лицьовою стороною всередину. Пунктирним швом поєднайте вигнуту сторону деталей.

Верхня частина боксерів

3. Прострочіть цей шов на машинці (лише одну вигнуту сторону) і розверніть виріб. Пошиття білизни потребує подвійних швів, щоб зайві шматочки тканини не тиснули, а сама білизна була зшита надійно. Тож тепер треба на зворотному боці загнути припуски шву разом в один бік і зафіксувати їх за допомогою пунктирного ручного шву.

Підігнуті припуски

4. Ну а потім – зробити по цьому шву строчку машинкою. Тут і далі у майстер-класі ми використовуємо трикотажний шов (зубчики).

Друга строчка

5. До верхньої частини трусів треба приєднати дві нижні деталі. Тут все так само: спочатку варто скласти тканини лицьовою стороною всередину, прострочити, а потім зробити ще одну строчку для того, щоб зафіксувати припуски швів.

Передня частина боксерів

6. Після цього можна приєднувати до передньої частини боксерів задню. Спочатку фіксуємо деталі булавками, прострочуємо, далі загинаємо припуски і ще раз даємо машинну строчку.

Основа дитячих трусів

7. Наступний шов – кроковий. Треба скласти разом «штанини» трусів, зафіксувати кравецькими булавками і прострочити відстань від низу лівої штанини через центр до низу правої тканини. Тут другий шов робимо там само на звороті, трохи відступивши від попереднього шву.

Кроковий шов

8. Основа трусів готова! Тепер білизну можна вивернути на лицьовий бік та підігнути краї штанин для їхньої обробки. На цьому етапі нам здалося, що штанини виходять занадто довгі, наче у панталон :) Тому довелося зрізати приблизно 3 см з кожної. Але ви робіть, відштовхуючись від своїх смаків ;) Підверніть краї штанин, зафіксуйте булавками і одним швом прострочіть на машинці. Тут у нас використано шов еластичний зигзаг, який дозволить краю штанин розтягуватися, не рвучи нитки.

Обробка штанин

9. Залишилося лише пришити верхню деталь з гумкою! Тут – просто безліч варіантів:

- пасок з рібани (вона добре тягнеться і повертається назад, тож можна обійтися без вставляння гумки);

- пасок з рібани + гумка всередині;

- просто гумка, загнута краєм трусів і прострочена еластичним швом.

Ми вибрали перший варіант. Гумку будемо вставляти вже тоді, коли пасок з рібани дещо розтягнеться. Для паску треба викроїти прямокутник з рібани, який був би в ширині не менше 5 см, а у довжині – як ½ верхнього краю трусів. Далі згорніть цю деталь вдвічі (уздовж) та запрасуйте. Знову розгорніть її, складіть вдвічі (поперек, лицьовою стороною всередину) і прострочіть краї на машинці, утворюючи бублик. Складіть його вдвічі за запрасованою лінією.

Пасок з рібани

10. Переверніть пояс так, щоб його згин був внизу. Прикладіть пасок до верхньої частини боксерів та рівномірно зафіксуйте за допомогою булавок.

Зафіксований пасок

11. Прострочіть ці деталі на машинці, потім зафіксуйте припуски ще одним, вже зовнішнім швом.

Другий шов на паску

Все, труси боксери для хлопчика готові! Для економії часу радимо шити одразу 2-3 пари: так значно ефективніше, ніж відшивати боксери по одній парі!

Труси боксери своїми руками

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо ви мрієте купити 2 кімнатну квартиру у Львові і жити в цьому чудовому місті, спочатку подивіться на пропозиції оренди житла! Поживіть в орендованих квартирах, придивіться до районів міста, а потім зважуйтеся на купівлю квартири!

Метки:

blog comments powered by Disqus