Трикотажні дитячі шорти: майстер-клас

Вівторок, 3 Березня, 2015

Дитячі шорти з трикотажу

Літо настане вже зовсім скоро! Тож саме час – почати готуватися до теплого сезону ;) Сьогодні ми пропонуємо вам майстер-клас Як пошити дитячі шорти та даємо просту викрійку шортиків з трикотажу! Це – доволі вигідний предмет одягу, адже вашій малечі він прослужить щонайменше два роки (спочатку модель буде до колін, а потім, коли дитя підросте, стане трохи коротша). Крім того, носити трикотажні шорти можна і влітку, і взимку – особливо, якщо у вас вдома чи у дитсадочку добре працює опалення.

Для того щоб зшити дитячі шорти своїми руками, візьміть: папір для викрійки, трикотаж (у нашому випадку це якісна бавовна пеньє у смужку), гумку для талії (бажано, широку), кравецькі булавки, нитки, голку, ножиці та швейну машинку.

Дитячий трикотаж

Дитячі шорти з трикотажу: викрійка

Викрійку даємо у великому розмірі, аби ви могли збільшити її до потрібного масштабу на своєму комп’ютері. Зокрема, верхня горизонтальна лінія (талія) має дорівнювати 30 см. Тоді ви отримаєте викрійку, розраховану на розмір 2-3 роки. Далі прикладіть до монітора з викрійкою папір і почергово обведіть контури викрійки. Виріжте викрійку з паперу та використайте за призначенням.

Викрійка шортів

Як зшити дитячі шорти? Майстер-клас

1. Як ви вже зрозуміли, викрійка зображує одну розкладену штанину шортиків. Ці дитячі шорти будуть двошовні (завдяки цільним штанинам, не треба буде робити бокові шви). Прикладіть викрійку до тканини, складеної вдвічі, закріпіть її кравецькими булавками і викроїть, відступивши від контурів паперу по 7 мм з усіх боків. Звісно, штанини мають бути викроєні у дзеркальному відображенні (це стосується і лицьового боку/вивороту, і розташування малюнку).

Штанини шортів

2. Складіть обидві деталі разом так, щоб всередині опинилися лицьові сторони. З виворотного боку скріпіть кравецькими булавками матерію біля пройм (передній і задній шви). Потім прострочіть ці два шви на машинці, використовуючи трикотажний шов (зубчики маленького розміру).

Трикотажний шов

3. Якщо у вас немає оверлока, а обробити тканину все ж треба, єдиний вихід – підібрати на звичайній машині шов для обробки. Наприклад, зигзаг з інтервалом 1,5 чи 2. Пройдіться зигзагом по краях щойно зроблених швів у проймах.

Обробка країв

4. Не вивертаючи виріб на лицьовий бік, складіть його, як шорти. Зафіксуйте булавками крокові шви (від лівого нижнього краю штанини через центр до правого нижнього).

Кроковий шов

5. Прострочіть кроковий шов на машинці, використовуючи шов для трикотажу, а потім – зигзаг. Вивернувши виріб на лицьовий бік, ви вже побачите щось, що нагадує шортики для дитини!

Майже готові шорти з трикотажу

6. Верхній край шортів підігніть всередину двічі: спочатку на 5 мм, потім – на 20 мм (або 15, залежно від ширини обраної вами гумки для талії). Зафіксуйте підгини кравецькими булавками та пунктирним ручним швом.

Верхній край

7. Те саме зробіть і з нижнім краєм обох штанин, тільки цього разу підігніть менше тканини (сюди ж не треба буде вкладати гумку!).

Низ шортів

8. Прострочіть і верхній край, і нижню частину штанин звичайним прямим швом з інтервалом 3 або 2,5.

Шорти без гумки

9. У верхній «тонель» шортів вставте гумку, зшийте її та зашийте отвір, через який ви вставляли гумку. Це – найпростіший метод зробити еластичну талію виробу, проте у цьому випадку, гумка може перекрутитися у процесі носіння. Щоб такого не трапилося, прошийте її хоча би у двох місцях шортів: наприклад, на місці переднього і заднього швів.

Дитячі шорти з трикотажу готові! Якщо ви тільки починаєте працювати з дитячим трикотажем, радимо починати з більш цупких тканин (інтерлок або кулір пеньє), адже звичайний тонкий кулір поводиться досить примхливо і може зіпсувати вам враження від роботи :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Как весело провести время в кругу коллег? Очень просто: решитесь на офисный квест и пройдите все его этапы вместе!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/trykotazhna-spidnytsya-dlya-divchynky-mayster-klas/ Трикотажна спідниця для дівчинки, майстер-клас | Made in Ukraine

    [...] спідницю для дівчинки йде значно менше тканини, ніж на шорти. Та й у роботі цей процес простіший: менше швів, та ще й [...]

  • http://made-in-ukraine.info/mayster-klas-shorty-bermudy-dlya-khlopchyka/ Майстер-клас: шорти бермуди для хлопчика | Made in Ukraine

    [...] вже писали про те, як пошити трикотажні шорти для хлопчика. Настав час для більш складних шортів, які називаються [...]

blog comments powered by Disqus