Цікаві двері для дитячої кімнати

Вівторок, 1 Серпня, 2017

Двері з лісовою стежкою

Багато хто з батьків зараз замислюється над тим, як зробити дитячу кімнату цікавою та ексклюзивною, з елементами декору, які підійдуть саме для їхнього чада. І двері в цьому випадку – також дуже важлива частина приміщення! Давайте подивимося, які цікаві двері для дитячої кімнати можна зробити, проявивши трохи фантазії та витративши певну суму грошей ;)

1. Двері з лісовою стежкою. Вони схожі на якийсь «астрал», вихід з кімнати прямісінько у природу! Зелений колір та гарненька хвоя, що заворожує своїми м’якими голочками, так і заманюють ступити на доріжку. Двері, декоровані таким чином, припадуть до душі дорослим, а малечу допоможуть привчити поважати природу! Ну а двері більш строгого дизайну можна купити тут https://dveribelorussii.com.ua/ua/ адже Двері Білорусії – солідний бренд, давно відомий в Україні!

Двері з березами або іншими деревами

2. Двері з березами або іншими деревами. Такий пейзаж до болю знайомий багатьом українцям: саме фотошпалери з березами кілька десятиліть тому прикрашали дуже багато помешкань. Через таку масовість картинки її краса дещо «затерлася», але ж погодьтеся: ідея таких природних дверей – насправді цікава та екологічна.

Двері з лісовими феями

3. Двері з лісовими феями. Перетворити дитячу кімнату на справжню казку можна намалювавши на них улюблених літературних чи мультяшних персонажів дитини – лісових фей. Такі двері чудово перегукуватимуться з основним дизайном дитячої кімнати, оформленої у стилі лісової казки. Однак беручись за такий проект, не прогадайте: художня робота потребує справжнього майстра своєї справи! Краще звернутися до художника, аніж ризикнути і… самотужки зіпсувати стіни :) Принаймні, так було би у нашому випадку :)

Двері з малюнками на склі

4. Двері з малюнками на склі. Якщо у дитячій кімнаті є двері з окремими скельцями, їх можна дуже вдало декорувати намальованими рослинами. Ба, ще краще – зобразити на них справжні рослини і вчити дитинча їхнім назвам. Таку ідею можна розширити і, наприклад, до червонокнижних рослин – нехай ваше чадо від малих літ розпізнає рідкісні рослини та вчиться дбати про природу!

Двері з мультяшними тваринами

Двері з мультяшними тваринами

5. Двері з мультяшними тваринами. Найпростіший і найдешевший варіант – купити окремі інтер’єрні наклейки з мультяшками чи смішно зображеними тваринами і розклеїти їх по дверях та суміжних з ними стінах. У таку композицію можна включити й ростомір, замаскований під котрусь із тварин.

А вам які цікаві двері для дитячої кімнати здаються найбільш вдалим варіантом? Чекаємо на відповіді у коментарях!

Фото з сайтів: pinterest.com, inhabitat.com, aliexpress.com, luxurybusla.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus