Твій книжковий список на це літо

Четвер, 14 Липня, 2022

Обираючи легкі книжки на літо з якими відпочиватиме душа, зверніть увагу на твір «Садові чари» Сари Еддісон Аллен. Він відразу причаровує атмосферою магічного реалізму, де фантастичне існує поряд із реальним. Двоє сестер дуже талановиті, а до того ж мають надзвичайну здібність — бачити в кожній людині прекрасне та розкривати їй очі на це. І не останню роль тут відіграє чарівна яблуня, плоди якої дають можливість побачити своє майбутнє.

Натхненною та плинною книжкою з атмосферою літа є «Кульбабове вино» Рея Бредбері. У вигаданому містечку Грін Таун час неначе зупинився, увібравши найприємніші миттєвості теплих днів, де повітря пахне дідусевимкульбабовим вином, безтурботністю й бажанням жити. І, звичайно, як без легких ноток фантастики та філософії, так притаманних творчості Бредбері.

Кульбабове вино Рей Бредбері

Коли згадуєш книги про літо та любов, то, хто як не Джоджо Моєс, майстриня жіночої прози, може спасти першою на думку? Наприклад, її роман «Срібна затока» переносить нас у спокійну курортну атмосферу міста, куди вирішила втекти головна героїня. Та в її зону комфорту нахабно вривається багатій, що бажає забудувати все готелями та перетворити Срібну затоку на галасливий туристичний центр. Проте жінка сміливо стає на шляху бізнесмена, чого він аж ніяк не сподівався. І врешті, йому доведеться вирішувати, що важливіше: любов чи прибуток.

Є цікаві літні книжки і для маленьких читачів. «Айседора Мун їде на море» Гарріет Мункастер розповідає про бешкетливу вампірку, що дуже вдало проводить літо. І як після цього не поділитися враженнями з друзями на початку навчального року? А тут ще й задали написати твір на цю тему. Стережіться, вчителі! Про такі фантастичні пригоди ніхто навіть не чув.

Доробок Сари Джіо — популярні книжки, що дарують насолоду й легкість, адже її герої — звичайні люди, яких бачимо довкола щодня. Заклопотана банкірка, героїня книжки «На добраніч, Джун» зовсім не має часу, аби займатися щойно успадкованою старою дитячою книгарнею в Сіетлі. Тому вона вирішує продати магазин. Але відвідавши його, жінка вже не знаходить спокою, адже забагато таємниць ховає в собі її сімейне минуле. Таких, що здатні докорінно змінити звичне життя.

Найкращі книжки літа в кожного свої, проте неможливо встояти перед шармом твору Наріне Абґарян «Манюня». Разом із веселими капосними дівчатами та бабусею однієї з них ви поринете в літні пригоди, згадаєте своє безтурботне дитинство та добряче посмієтеся з милих витівок героїнь твору. А завдяки неповторному колориту Вірменії твір перетворюється ще й на теплий художній тревелог.

«Літня книжка» Туве Янсон — своєрідний твір-медитація, що дарує спокій і внутрішню легкість. Софія разом із родиною проводить літо в хатинці на острові, де майже немає інших людей, проте є первозданна природа й бурхливе море, що раз по раз викидає на берег якісь цікавинки. Та найбільший скарб дівчинка знаходить у бесідах і неспішних прогулянках вздовж узбережжя з бабусею, коли вони говорять про все на світі.

Літня книжка Туве Янсон

«Вафельне серце» Марії Парр — одна з тих книжок, з якими відразу стає по-домашньому затишно. Це мила історія про витівки двох дітлахів, що були справжніми друзями, попри різні характери. І це не завадило їм ще й тому, що вони мали гарних помічників для своїх капостей — дідуся та бабусю, що завжди допомагали вийти сухими з води, навіть із найбільш незручних ситуацій. А якщо під час читання цієї книжки вам страшенно закортить солодких вафель — не дивуйтеся.

Більше книг на всі смаки ви знайдете на полицях Книгарні «Є» - https://book-ye.com.ua/.

blog comments powered by Disqus