Українські медалі від майстрів

Середа, 18 Лютого, 2015

Брошка у вигляді медалі з пташкою

Різноманітні відзнаки, медалі, ордени і грамоти – неодмінна частина життя у пострадянській країні. Відтак, навіть наші майстри ручної роботи подекуди виготовляють прикраси, що своєю формою та пафосом нагадують пам’ятні відзнаки. Сьогодні зосередимося саме на них – тих медалях, які ми знайшли у каталозі Етсі. Разом з зображеннями виробів ми даємо й імена їхніх виробників, тож ви легко зможете сконтактувати з майстрами у разі потреби!

1. Брошка у вигляді медалі з пташкою. Така медаль виглядає надзвичайно мило і наївно: пташку вишито трохи більше, ніж двадцятьма хрестиками. Разом з тим, вона чудово виглядає у компанії білого, рожевого та світло-зеленого кольорів, які традиційно називають весняними. Тож якщо ви хочете освіжити свій образ до нового сезону – причепіть до нього таку брошку, і буде вам щастя! Ціна медалі – 12,30 дол., а автор – UnderUmbrelland з Чернівців.

Венеційська брошка у вигляді медалі

2. Венеційська брошка у вигляді медалі. Великі стрази, бісер та скляні елементи – ось основні матеріали, з яких було виготовлено цю брошку. Як бачите, до головного елементу з чотирьох пелюсток під’єднана ще одна страза, обшита бісером: саме вона дає виробу схожість з медаллю. Коштує виріб 25 дол., а його автор – LeMava з Києва.

Чорна медаль-брошка

3. Чорна медаль-брошка. Завдяки вкрапленням білого кольору вона виглядає урочисто і дуже серйозно. Прикраса виготовлена зі стразів, бісеру та намистин; для її створення використали також вельвет, на якому вишита композиція. Коштує виріб 70 дол., проте до «кусючої» ціни автор catlovershop з Харкова додає акцію: сережки у подарунок! Тож якщо ви мріяли саме про таку медаль, можете звертатися до майстрині!

Медаль учасника навчань Безпечне небо 2011

4. Справжні медалі українського виробництва. Різноманітні ордени, пам’ятні знаки, медалі та значки виготовляє підприємство Флагман, розташоване у столиці. Купити сувениры оптом в Киеве ви можете, завітавши на сайт виробника!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus