Унікальна школа вишивки у Києві

Четвер, 10 Квітня, 2014

Декоративні техніки Високої моди!

Декоративна вишивка

Ви любите вишивати, але душа прагне більшого поля для творчості, аніж звичайний хрестик? Ви хочете прикрашати свій одяг так, щоб він ставав мега-ексклюзивним? І нарешті, ви хочете вивести свою рукотворну творчість на новий, професійний, рівень? Тоді приходьте до Haute Couture School: Перша в Україні школа вишивки та декоративних технік Високої моди просто створена для вас!

Мета створення Haute Couture School – популяризація давніх делікатних ремесел та підготовка кадрів для роботи в індустрії Високої моди. «Ми збирали цінні знання та напрацювання в різних майстернях по всьому світу, щоб поділитися цим з вами, – кажуть у школі. – А також розробили спеціальні програми, щоб за мінімальну кількість часу охопити максимум матеріалу. Навчання розраховане як на студентів без підготовки або з мінімальними навичками, так і на досвідчених вишивальниць, які бажають підвищити кваліфікацію. Увійдіть в захопливий світ прекрасного і відкрийте в собі новий талант, відточіть його, станьте зберігачем унікальної технічної і художньої спадщини. А також станьте частиною великої і дружної сім’ї, яку ви ніколи не захочете покинути!»

У школі Haute Couture School ви зможете відвідати:

- Курси вишивки бісером

- Курси вишивки гладдю

- Практикум вишивки шкіри та хутра

- Курси вишивки хрестом «Ідеальний виворіт»

- Курси вишивки стрічками

- Курси золотого шиття

- Курси Люневільської тамбурної вишивки

- Практикум роботи з пір’ям

- Курси української вишивки

Навчання проводиться цілий рік. Канікули: літні в серпні і різдвяні в січні. Заняття в змішаних групах відбуваються по буднях з 10-00 до 13-00 та з 16-00 до 19-00. Якщо вам не підходить цей час, телефонуйте, і для вас підберуть зручний час навчання!

Школа Haute Couture School розташована майже в самому серці мистецтва Києва – на Подолі. Адреса: Київ, вул. Фрунзе (Кирилівська), 46, оф. 1 (станція метро «Тараса Шевченка»). Контактні телефони: (044) 361-10-39, (096) 000-98-71.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Качественная металлочерепица сделает крышу вашего дома более прочной и красивой, так что обязательно купите металлочерепицу в интернет-магазине!

  • http://made-in-ukraine.info/prezentatsiya-lyunevilskoyi-vyshyvky/ Презентація Люневільської вишивки | Made in Ukraine

    [...] Презентація відбуватиметься протягом усіх виставкових днів – ви зможете підійти до стенду а12 та побачити, як майстриня Вероніка Іллюша створює неймовірної краси Люневільську вишивку. Отримати більш розширені знання з цього типу вишивки ви можете на курсах в Haute Couture School. [...]

blog comments powered by Disqus