Великодня писанка 2013

Четвер, 14 Березня, 2013

Виставка у Києві

Українські писанки

З 26 по 28 квітня у Національному комплексі Експоцентр України відбудеться VІ національна виставка-фестиваль «Великодня писанка 2013». Величезний ярмарок великодньої тематики чекає на відвідувачів виставки!

«Мета виставки-фестивалю – збереження та популяризація культурної спадщини України, відродження і вдосконалення школи традиційного народного мистецтва декоративного розпису та писанкарства, підтримка народних майстрів, залучення дітей до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу», – стверджують в Експоцентрі.

Поки що програма виставки не затверджена, тож триває набір майстрів. Якщо ви хочете показати киянам свою великодню продукцію, зголошуйтеся та візьміть участь у заході! На виставку Великодня писанка 2013 запрошують майстрів із писанкарства, лозоплетіння, вишивки, ткацтва, гончарства, килимарства, різьбярства, виготовлення національного одягу, художніх виробів зі шкіри та рогу, бісеру, сиру, ковальської справи – словом, усіх талановитих людей, які творять у рамках народного мистецтва.

Також організатори запрошують українських виробників товарів та послуг, приватних підприємців, творчі колективи та представників закладів громадського харчування. Єдина умова – великодня тематика.

Виставка Великодня писанка 2013 буде розділена на такі тематики:

1) авторські писанки з різних регіонів України

2) вироби народних майстрів

3) сувенірно-подарункова продукція

4) продукти харчування та напої для великоднього кошика

5) товари легкої промисловості (одяг, взуття,шкіргалантерея, іграшки)

6) книжки та поліграфічна продукція

7) товари широкого вжитку.

Заплановано, що під час виставки відбудуться дитячі конкурси «Писанкові розписи на асфальті» та «Великдень в Експоцентрі». Також для усіх охочих проведуть майстер-класи з писанкарства та інших народних промислів.

Адреса Національного експоцентру України: Київ, пр. Академіка Глушкова, 1, станція метро Виставковий Центр. Телефони для довідок: (044) 596-91-92, (044) 596-92-80.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus