Воронін розкрив секрети

Четвер, 18 Листопада, 2010

Фабрика всесвітньовідомого дизайнера підкорилася дівчатам-підліткам

Фабрика навиворіт

Учасницям соціального проекту «Я – берегиня» можна позаздрити: з ними по черзі діляться таємницями успіху відомі українські особистості. Юним берегиням вже прочитали лекції Влада Прокаєва, Віталій Козловський, Інна Цимбалюк та багато інших знаменитостей. Але цього разу їм пощастило ще більше: дівчата потрапили всередину фабрики Михайла Вороніна та на власні очі побачили, як створюються легендарні костюми майстра.

Дівчата потрапили до кравецького, пошивного та монтажного цехів, де фахівці фабрики розповіли їм про численні швейні машини та інструменти, завдяки яким «народжується» діловий чоловічий одяг. Окрім того, учасниці проекту дізналися про непросту роботу працівників підприємства, яке випускає аж чотириста костюмів на день.

Скарби Вороніна

Але найголовніше – дівчатам повідали, у чому полягає секрет Михайла Вороніна. Ще 1970 року дизайнер запатентував революційний метод шиття костюма, який дозволяє без багаторазових примірок створити одяг, який ідеально «сидітиме» на його власникові. Справа в тому, що свого часу модельєр дуже прискіпливо вивчав анатомію: за результатами багатомісячних «досліджень» він створив диво-жилет, за допомогою якого можна створити костюм після єдиного фіксування об’ємів та особливостей фігури.

Завдяки інноваційному методу заміру параметрів у Михайла Вороніна з’явилися цілі хмари шаннувальників. Серед клієнтів майстра – навіть Рональд Рейган та Сильвестр Сталлоне.

До речі

У програмі «Я – берегиня» беруть участь триста дівчат від 14 до 17 років. Частина з них – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та вихідці із малозабезпечених родин. Соціальна ініціатива триватиме до кінця цього року, тож попереду у дівчат ще багато цікавого!

Фото надані «Secret Service»

Метки: ,

blog comments powered by Disqus