Вишиті ілюзії

Четвер, 29 Грудня, 2011

У Львові стартувала виставка унікальних вишитих картин Олесі Сахро

Вишита Мадонна Олесі Сахро

Її роботи надихають та заворожують, дивують та викликають неодмінне бажання підійти до них ближче. Олеся Сахро – затята вишивальниця з Коломиї – вишиває об’ємні картини власною технікою «мазкова гладь», відтак нитяні роботи виглядають, мов намальовані. Поціновувачів таланту Олесі Сахро багато й в Україні, й за кордоном: її картини прикрашають колекції іменитих любителів мистецтва. А цими днями поглянути на вишиті дива коломийської майстрині можна у Львові, завітавши до галереї Гері Боумена на виставку «Ілюзії».

Рік тому ми публікували інтерв’ю з Олесею Сахро, в якому вишивальниця поділилася таємницями своєї творчості. «Поки я не скажу, що ці роботи вишиті, ніхто не вірить! – казала вона. – А коли я ще й покажу, що обидва боки вишивки у мене однакові (шию на люстро), то люди не стримують свого захоплення. Коли я зробила об’ємну роботу «Маки», одразу показала їх Ярославі Ткачук. Перше, що вона зробила – піднесла їх до носа, аби понюхати. До речі, один з тих маків вишитий шовком, а інший – французькими нитками. Другий виглядає набагато живішим!»

Тож не полінуйтеся і відвідайте виставку вишитих робіт Олесі Сахро «Ілюзії», яка триватиме до 8 січня 2012 року у Мистецькій галереї Геру Боумена (Львів, вул.Наливайка, 18). Галерея працює з вівторка до неділі з 12:00 до 19:00. Телефон для довідок: (095)899-5один-74. Вхід – безкоштовний.

До речі

Паралельно з виставкою картин Олесі Сахро, у львівській галереї Гері Боумена експонується виставка «Різдвяні мережива». Свої різдвяні роботи презентують художники Владислав Єрко, Катерина Штанко, Вікторія Ковальчук, Вікторія Хайдурова, Арсен Джанікян, Наталія Кохаль, Михайло Олександров, Ольга Кваша та Віоліна Даренська. Виставка триватиме до 10 січня 2012 року.

***
Подяка:

Мечтаете про отдых в оаэ и хотите посетить наконец-то Дубаи - главный город Эмиратов? Не забудьте забронировать отели дубая перед поездкой!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/olesya-sakhro/ Олеся Сахро: | Made in Ukraine

    [...] способом творіння малюнку на тканині. Нині Олеся Сахро – знана вишивальниця, яка працює у власному [...]

blog comments powered by Disqus