Вишиті медалі на дитяче свято

Вівторок, 18 Серпня, 2015

Медалі для дитячого свята

Коли мова заходить про дитячі свята, батьки розділяються на дві категорії. Перші – прихильники святкування малюкових Днів народження поза домом (у містечку розваг, ляльковому театрі, ресторані з дитячими забавками, океанаріумі), а другі – прибічники домашніх посиденьок. Але й традиційні дитячі свята вдома вже не такі, якими були раніше: татусі й мами ретельно вигадують, чим зайняти своїх чад та їхніх гостей, а також обдумують цікаві дитячі страви. Якщо у вашого малюка запланований День народження на морську тематику, пропонуємо невеличку ідею для заохочення маленьких гостей – вишиті медалі на дитяче свято з мешканцями моря!

Для того, щоб зробити дитячі медалі для свята, вам знадобляться:

Канва для вишивання білого кольору – невеликі шматочки (залишки від більших вишитих робіт)

Нитки муліне для вишивання

Схема для вишивання (можете скористатися й тією, яку подаємо у цьому майстер-класі)

Голка

Картон (можна й від чогось, але головне – білий з одного боку)

Двосторонній скотч

Ножиці

Кольорові стрічки для підвішування медалей

Схема для вишивання морських мешканців (риби, краби, морські коники, медузи, скриня зі скарбами тощо)

Схема для вишивання риба, медуза, акула, восьминіг, морська зірка, краб, морський коник

Цю схему ми взяли зі старенького журналу «Рукоделие». Ви можете взяти й будь-які інші схеми: головне – щоб вони були невеличку та підходили до тематики вашого свята.

Як зробити святкові вишиті медалі для дітей? Хід роботи

1. Вишийте на канві всі необхідні елементи для медалей. Їх має бути ніяк не менше, ніж дітей, що будуть на святкуванні. У нас, наприклад, це 5 вишивок: рибка, медуза, краб, морський коник та морська зірка. Відповідно, це будуть медальки для трьох хлопчиків і двох дівчаток. Найкраще виглядатимуть на медалях дрібні вишивки з контуром, тож не забудьте вишити і його!

Вишиті мініатюри для дітей

2. Тепер візьміть картон і виріжте з нього кола чи овали, враховуючи розмір кожного малюнку. Кола можна намалювати на картоні, обвівши дно маленького горнятка, а овал доведеться намалювати самостійно :) Вирізавши картонну основу, визначте, яким боком вона примикатиме до вишивки. Білий бік (або інший однотонний) картонного кола обов’язково має бути з зовнішнього боку медалі, тому до вишивки можна повернути й друкований бік. На цей бік (який буде примикати до вишивки) нанесіть двосторонній скотч. Для цього вистачить і двох смужок скотчу: головне буде – зафіксувати вишивку по центру. Приклейте коло зі скотчем до зворотного боку вишивки.

Картонна основа медалі

3. Перевірте, чи рівно ви розмістили вишивку. Якщо так, то обріжте канву за контуром картонного кола.

Вишита медаль з рибкою

4. Оберіть кольорові нитки муліне для окантовки медалі під колір вишитого малюнку. Обшийте медаль за контуром за допомогою петельного шву.

Окантовка петельним швом

5. Таким самим чином зробіть усі заплановані медальки для дитячого свята.

Вишиті медалі з морськими істотами

6. Протягніть через кожну медаль кольорову стрічку та зав’яжіть її.

Вишиті медалі для дітей

Вишиті медалі на дитяче свято готові! Вручіть їх всім маленьким гостям одразу після того, як вони переступлять поріг вашого помешкання: нехай малята з першої хвилини занурюються в атмосферу морського свята!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо вас цікавить вишивка хрестоком чи бісером, зверніть увагу на магазин Fancywork: там можна купити багато якісних наборів для рукоділля!

Метки:

blog comments powered by Disqus