Виставка подарунків ProMaisonShow 2015

Середа, 19 Серпня, 2015

Рукодільний декор - найкращий!

З 9 по 12 вересня цього року у Києві відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow. Це означає, що у Міжнародному виставковому центрі можна буде побачити і купити найкращі зразки домашнього декору, посуду, а також, звісно, подарунки на всі випадки життя! Провідні вітчизняні та зарубіжні виробники і постачальники презентують відвідувачам останні новинки сувенірної продукції, широкий асортимент біжутерії і модних аксесуарів, декору і предметів інтер’єру, посуду і господарських товарів.

У рамках виставки відбудуться такі салони:

• Подарунки, бізнес-сувеніри, біжутерія і модні аксесуари, Handmade

• Декор і предмети інтер`єру

• Посуд і товари господарсько-побутового призначення

Особливості виставки ProMaisonShow:

• B2B ФОРМАТ – це гуртова виставка

• БАЙЄРСЬКА ПРОГРАМА – ділова програма, яка полягає в залученні на виставку закупників з великих гуртових, дистриб’юторських компаній і роздрібних операторів ринку подарунків

• ПРОГРАМА MATCHMAKING – заплановано графік зустрічей експонентів з бізнес-відвідувачами зі всіх регіонів України

• ГАЛЕРЕЯ НОВИНОК – останні колекції і нова продукція на ринку України

• БІЗНЕС-ЦЕНТР – спеціально відведене на виставці місце для проведення ділових переговорів та індивідуальної роботи

• ДІЛОВА ПРОГРАМА – конференції, семінари, презентації

А тепер – спеціальна пропозиція для митців рукоділля! «Запрошуємо всіх, хто пов’язаний з мистецтвом рукоділля, взяти участь у Спеціалізованому салоні виробів ручної роботи Handmade! Салон відбудеться 09 по 12 вересня 2015 в Міжнародному виставковому центрі в Києві в рамках міжнародної виставки подарунків і товарів для дому ProMaisonShow», – кажуть організатори.

Ексклюзивні листівки ручної роботи представить на виставці творча команда компанії Holiday Decor. Потіште своїх рідних, адже у ваших руках зробити ваше спільне дозвілля або святковий день найбільш яскравим і барвистим! Також компанія Holiday Decor презентує на виставці милі штучки, що приносять в оселю комфорт і гарний настрій до Новорічних свят. Таким прикрасам ручної роботи обов’язково знайдеться місце в кожному будинку або квартирі!

З питань участі можна звертатися до ТОВ «Парус Експо Медіа» у відділ виставок: (044) 484-68-91 або expo@pem.com.ua.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus