Як поміняти лампочку у швейній машинці?

Неділя, 10 Березня, 2019

Як поміняти лампочку швейної машинки

Це завжди стається невчасно. Шиєте ви, шиєте, і от у найбільш відповідальний момент лампочка швейної машинки гасне, і вся робота припиняється. У денний час деколи її світло здається зайвим, проте тільки-но сонце зайде за хмари, стає очевидно: без додаткового освітлення розгледіти дрібні деталі шитва, стібки та краї тканини стає важко. Якщо ви шиєте не надто часто (не як професійна швачка), то лампа швейної машинки не перегоратиме надто часто. Але інколи це все ж стається – приміром, раз на кілька років. Як же поміняти лампочку у швейній машинці? Покажемо на прикладі швейної машинки Janome 90A.

Щоб змінити лампу швейної машинки, вам знадобляться:

- Сама швейна машинка

- Лампочка, яку ви можете купити у швейних магазинах, відповідно до фірми та моделі вашої машини. До речі, на сайті https://moneyveo.ua/ ви можете взяти кредит і купити на нього не лише лампочку, а й цілу швейну машинку!

Лампа для швейної машинки

Як змінити лампу швейної машинки Janome?

1. Лампочка у моделі 90А розташована у відсіку над голкою – зліва машинки. Зачепіть рукою кришку цього відсіку та відкрийте його, як дверку, відсунувши ліворуч. Ось вона – старенька лампа-трудяжка, яка не витримала ваших швацьких експериментів і врешті перегоріла :)

Відсік для лампочки у швейній машинці

2. Вийняти лампочку швейної машинки з її «гнізда» не так вже й просто. Вона не має традиційної різьби і не викручується так просто, як звичайні освітлювальні лампи, що ними ми користуємося у приміщеннях. В інструкції до машинки вказано, що лампочку треба прокрутити «ліворуч», але це не дуже влучний вислів. Насправді ж, лампу треба обережно взяти пальцями біля її основи і, не дуже стискаючи, спробувати прокрутити у різні боки. Коли ви відчуєте, що лампочка почала прокручуватися, значить «гніздо» вже почало відпускати її.

Заміна лампи швейної машинки

3. У цей момент просто дістаньте лампочку з її «гнізда»: потягніть вниз. Якщо зробити це не вдається, пробуйте знову прокручувати основу лампи.

Заміна лампочки Janome

4. Розпакуйте нову лампочку – зніміть з неї упаковку.

Лампочка Janome

5. Ну а тепер вставте нову лампочку на місце старої зворотним рухом від того, яким ви виймали стару. Тобто, рухом вгору наблизьте лампочку до «гнізда», притуліть її та пробуйте прокручувати навколо основи лампи, легенько втискаючи її у «гніздо». У потрібний момент лампа сама залишиться на своєму новому місці!

Лампа у швейній машинці Janome

Ось і все, змінити лампочку швейної машинки доволі просто! Принаймні, такий принцип встановлення нової лампи до швейної машинки Janome 90A. А у вашій машинці колись перегорала лампа? Розкажіть нам у коментарях, чи ви користуєтеся підсвіткою і чи часто змінюєте лампи.

Як змінити лампочку Janome

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

  • Svetolux

    В мене нещодавно в швейній машині дружини перегоріла лампочка, так я не те щоб не міг її поміняти, я не міг знайти ту, яка б туди підійшла. Знайшов тільни в магазині https://svetolux.com.ua/ Підійшла ідеально, поміняв по вашій інструкций, дякую!

blog comments powered by Disqus