Як прикрасити яхту: три ідеї

Четвер, 25 Квітня, 2019

Вітрильний човен

Відпочинок на човнах і яхтах – це гарно, натхненно і модно. Хтось має власну яхту (і це – не обов’язково дорожезний елітний човен), а хтось любить час від часу орендувати цей водний транспорт і відпочивати так впродовж теплого сезону. Все популярнішим стає масова оренда: наприклад корпоративная регата сприяє зміцненню командного духу співробітників та допомагає неабияк розслабитися після робочого тижня! Якщо ж у вас є власний човен, каяк, яхта або подібний транспортний засіб, цілком можливо, що ви замислюєтеся над тим, як зробити його більш унікальним. Декорувати човен можна своїми руками, і й цьому матеріалі ми розповімо, як саме.

1. Розпис вітрил. На більшості немоторних водних видів транспорту є вітрила. Яхта це, корабель чи великий човен – над палубою обов’язково здіймається полотно, що допомагає рухатися, відповідно до вітру. Отож, не дивно, що будь-який художник, опиняючись у такому човні, бачить перед собою творчий простір – полотно, яке можна прикрасити. На фотографії, яку ви бачите у цьому тексті, – вітрильний човен з Київської області, що розсікає водні простори Канівського водосховища. Його вітрила прикрашені неперевершеним малюнком акриловими фарбами, який вдало «брендував» цей об’єкт. Розпис на вітрилах робить човен впізнаваним, стильним та оригінальним: його точно не сплутати з жодним іншим! Щоправда, розписуючи фарбами вітрило, слід пам’ятати, що фарби роблять полотно більш важким. Тому краще заощадливо використовувати фарби и наносити їх тонким шаром.

2. Декор палуби. Усі ці флагштоки, фальшборти та інші численні терміни зі стихії водного транспорту існують не лише для того, щоб грамотно володіти човном. Справа в тому, що ці деталі також можна декорувати на будь-який смак, підкресливши унікальність вашого човна! Вибір техніки тут залежить від матеріалу деталей: вони можуть бути дерев’яні, пластикові або металеві. Прикрасити частини палуби можна за допомогою розпису фарбами (акрил + зверху обов’язково кілька шарів прозорого лаку для міцності), декупажу (тут лак так само важливий), мозаїки (її краще застосовувати на пласких поверхнях) та інкрустації дрібними камінцями.

3. Декорування човнових меблів. На будь-якому човні, яхті чи каяку є специфічні меблі – щонайменше, це місця для сидіння (веслування). Крім того, у водному транспорті можна побачити невеликі полички, гачки та інші необхідні частини, створені для полегшення життя відпочивальників. Але практичне значення не перекреслює декоративних можливостей! Тому сміливо беріться за прикрашання і цих частин човна. Тут, окрім розпису та інкрустації, можна застосувати і додаткові деталі: наприклад, сидіння можна покрити чохлами, зшитими з відповідної водовідштовхувальної тканини. Проявіть фантазію – і ваша яхта стане не лише функціональною, а й дуже естетичною!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus