Як встановити мийку на кухню?

Вівторок, 31 Січня, 2017

Як встановити мийку?

Домашній ремонт – річ непроста, але корисна: змінивши оселю, ви отримуєте оновлений інтер’єр та різноманітні сучасні пристосування. Так було і з нашою кухнею. Перш за все, ми вирішили купити гарну і якісну кухонну мийку на сайті Душик http://dushik.com.ua/c14710-kuhonnye-moyki.html і встановити її у столешницю самостійно. Це вийшло нескладно, тому зараз я розповім, як ми це робили!

Матеріали та інструменти для встановлення мийки на кухні:

- столешниця (стіл має бути всередині порожній);

- сама мийка;

- простий олівець;

- електродрель;

- електролобзик;

- рідкий силікон у тюбику

Як встановити кухонну мийку в столешницю?

1. Ми купили мийку моделі FANCY MARBLE Yuta. Вона сподобалася нам охайним дизайном та функціональністю: у ній є і відсік для води, і ребриста поверхня для тимчасового сушіння посуду. При цьому, овальна форма не переобтяжує кухонний інтер’єр, як це зробила би прямокутна мийка. Ну а універсальний білий колір підходить для будь-якої оселі! З ним може конкурувати лише сріблястий колір, але ми зупинилися саме на білій моделі, адже вона найкраще підходила під плитку на кухні.

2. Щоб правильно розрахувати розмір отвору для мийки у столешниці, ми зняли з мийки всі додаткові деталі, кран та шланг. Потім перевернули мийку догори дном та поклали на столешницю. Настав етап визначення, на якій відстані від краю стола буде починатися мийка. Ми взяли універсальну відстань – 10 см.

3. Отже, відступивши від краю столешниці 10 см, и обвели олівцем зовнішні контури бортика мийки. Потім підняли мийку і поміряли розмір її бортиків по всьому периметру виробу. Середня довжина бортиків становила 15 мм. Тому саме стільки ми відступили в глибину контурів мийки на столешниці і накреслили ще один овал – внутрішні розміри мийки.

4. Для встановлення мийки в столешницю нам треба було вирізати зі столешниці менший овал – той, який відповідав розмірам внутрішньої частини мийки (якщо не враховувати бортиків). Для цього ми дреллю зробили отвори у кількох місцях столешниці, де проходить внутрішній контур мийки.

5. Потім увімкнули електролобзик та повністю вирізали внутрішній овал, у чому нам допомогли пророблені дреллю отвори. Все, отвір для мийки готовий: внутрішній овал вже можна було виймати зі столешниці!

6. Але одразу встановлювати у цей отвір мийку не можна було: внутрішній край отвору ми добре змастили рідким силіконом, щоб обробити матеріал. Також цим же силіконом з тюбика ми обробили і верхній край отвору для мийки і залишили його висихати. Коли силікон повністю висох, він став м’яким, але таким, що тримає форму. Цей матеріал тут необхідний для того, щоб у стик між мийкою і столешницею не затікала вода і, відповідно, не викликала гниття столешниці. Силікон надійно захистив столешницю і став, водночас, її м’якою «підставкою». Для ролі ущільнювача між мийкою і столешницею часто використовують і інші матеріали – наприклад, клейову стрічку на піні. Однак вона з часом старішає і може просто розсипатися, що призведе до пропускання води. З силіконом же такого не станеться, тому краще використовувати саме його.

7. Ну а далі ми приєднали до мийки усі потрібні елементи – кран, шланг, зажими. Після цього встановили мийку на її місце у столешниці і під’єднали до водопроводу. Тут вже всі роблять по-різному: хтось може впоратися самотужки, а хтось кличе на допомогу сантехніка. Зважте всі за і проти і завершіть встановлення мийки в столешницю!

Встановити мийку на кухню власноруч – доволі просто, якщо для цього є всі потрібні інструменти і навички у ремонті. Ну і звісно, якщо у вас є гарна сучасна мийка, з якою кухня справді зміниться і підніматиме настрій щодня!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus