Як встановити тепловідбивач за батареєю?

Неділя, 23 Серпня, 2015

Тепловідбивач та батарея

Літо добігає кінця, і осінь вже натякає на себе, підхолоджуючи ночі. Самий час замислитися над утепленням оселі! А позаяк останнім часом шириться інформація про неефективність зовнішнього утеплення стін будинків (принаймні, клаптикового, як роблять найчастіше), варто подбати про утеплення внутрішнє. Для цього ви можете встановити нові склопакети замість старих, що пропускають холод, передбачити для кімнат короткі штори, які би не затуляли джерела тепла та встановити тепловідбивний екран за батареями! Зробити це дуже просто: ось, подивіться!

Для того щоб наклеїти фольгований тепловідбивач, вам знадобляться:

- Тепловідбивний екран (з одного боку – фольгова ний, з іншого – прозоро-білий)

- Двосторонній скотч

- Ножиці

- Довга лінійка чи рулетка, щоб робити точні заміри.

Тепловідбивні матеріали продаються зараз всюди: і в будівельних гіпермаркетах, і в невеликих господарських магазинах, і на базарах. Бувають вони різної товщини (для встановлення за батареєю краще брати середню). Крім того, тепловідбивні екрани поділяються на клейові та звичайні. Тепловідбивачі на клейовій основі підійдуть найкраще, але їх інколи важко знайти. Тож можете взяти й звичайний матеріал, доповнивши його двостороннім скотчем. Доведеться трохи поморочитися, але це варте зусиль! До речі, якщо у вас залишиться зайвий матеріал, не викидайте його! Дізнайтеся все про автошколы в Днепропетровске цена та оберіть школу для себе, а потім, ставши водієм, використайте фольгований матеріал для відбивання світла від лобового скла!

Як встановити тепловий екран в кімнаті за батареєю?

1. Спочатку зробіть необхідні заміри: визначте, яку площу за батареєю ви хочете покрити тепловідбивачем і поміряйте її ширину й висоту. Виріжте з фольгованого матеріалу прямокутник потрібного розміру.

Тепловідбивний екран

2. Переверніть тепловідбивач на зворотний бік та нанесіть на нього паралельні смуги двостороннього скотчу. Ці смужки не обов’язково клеїти впритул одна до одної: можна робити відступи до 2 см.

Двосторонній скотч

3. Зніміть з цих смужок скотчу захисний папір та наклейте на тепло відбивач перпендикулярні смуги двостороннього скотчу. Іншими словами, на зворотному боці тепловідбивача мають вийти клейові клітинки. Це допоможе надійно приєднати матеріал до стіни!

Клейові смуги

4. Уважно подивіться на кріплення батареї та відмітьте на тепловідбивачі, в яких місцях воно розташоване. Зробіть на матеріалі надрізи, які допоможуть «обійняти» тепловідбивачем кріплення батареї. Обережно просуньте тепловідбивач за батареєю і притисніть його, щоб приклеївся.

Утеплення квартири фольгою

Тепер ви знаєте, як встановити тепловідбивний екран за батареєю! Такий спосіб утеплення допомагає відбивати тепло від зовнішніх стін квартири до центру кімнат!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus