Як знімати мірки з жінки?

Понеділок, 9 Січня, 2017

Як знімати мірки з жінки?

Для пошиття одягу варто знімати мірки з фігури тоді, коли майбутня власниця вбрання перебуває у природній, невимушений позі, з опущеними руками. Мірки знімають сантиметровою стрічкою, причому цю стрічку не варто ні особливо натягувати, ні послабляти: тоді й мірки вийдуть більш реалістичні. Перед зняттям мірок у жінки треба чітко визначити лінію талії на фігурі. Для цього талію перев’язують тасьмою або поясом. Мірки довжини записують у тій величині, в якій і робили вимірювання. А мірки ширини та окружностей записують у половинному розмірі. Відповідно, і креслення викрійки за шириною складають на половину фігури, а за довжиною – повністю.

1. Довжина спини до талії. Мірку знімають від сьомого шийного хребця уздовж спини до лінії талії. Цю мірку записують повністю.

2. Загальна довжина виробу. Її вимірюють від сьомого шийного хребця до бажаної довжини виробу. Ця мірка також записується повністю.

3. Довжина переду до талії. Цю марку знімають від сьомого шийного хребця, огинаючи бокову частину шиї, через високу точку грудей до лінії талії переду. Мірку записують повністю.

4. Довжина плеча. Мірку знімають від основи шиї по плечу до закінчення ключиці. Цю мірку вписують повністю.

5. Окружність шиї. Знімається навколо шиї за її основою до середини шийної впадини, при цьому голова має бути трохи закинута назад. Ця мірка записується у половинній величині.

6. Окружність грудей. Це основна мірка, за якою ведуться розрахунки викрійок. Мірку знімають на рівні пахвових впадин за високою лінією грудей. Цю мірку записують у половинному об’ємі. Розмір виробу дорівнює півокружності грудей за знятими мірками. Наприклад, якщо окружність грудей – 96 см, то розмір виробу – 48.

7. Окружність талії вимірюють за лінією талії. Цю мірку записують у половинному об’ємі.

8. Окружність стегон. Мірку знімають за випуклими частинами стегон з охопленням випуклості живота. Записують цю мірку у половинному розмірі.

9. Окружність ліктя. Мірку знімають за лінією ліктя, а записують у половинній величині.

10. Окружність зап’ястку. Мірку знімають за основою кисті руки. Записують її у половинній величині.

11. Довжина рукава. Вимірюють з опущеними вниз руками від місця поєднання руки з плечем до основи великого пальця або до основи кисті руки. Мірку записують повністю.

12. Довжина рукава до ліктя. Знімається від місця поєднання руки та плеча до ліктя. Мірку записують повністю.

13. Довжина спідниці. Вимірюється від лінії талії до бажаної довжини спідниці. Записують цю мірку повністю.

14. Довжина штанів. Вимірюється по боковій лінії від талії до каблука. Мірку записують повністю.

15. Довжина до коліна. Мірку роблять від талії уздовж ноги до коліна. Записують ці дані повністю.

16. Довжина кроку. Мірку знімають за внутрішньою стороною ноги від каблука до основи ноги. Мірку записують повністю.

Дуже дякуємо старій-добрій Енциклопедії домашнього господарства за такі потрібні дані про зняття мірок з жінки! :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо сонце скраво світить у ваше вікно і заважає шити, спробуйте заказать жалюзи в Одессе – можливо, так вирішиться ваша проблема?

blog comments powered by Disqus