Як зробити дах своїми руками?

Неділя, 24 Березня, 2019
Покрівля і дах своїми руками

Покрівля і дах своїми руками

У нас знову, після тривалої перерви, будівельний майстер-клас! Настає теплий сезон, отож починаються господарські роботи на подвір’ях та дачах. Цього разу мова піде про те, як зробити дах своїми руками, на прикладі господарської будівлі. Так на нашій дачі будувався душовий будинок, сполучений з туалетною кімнатою: спочатку зробили підземну частину робіт – яму, потім – стіни, а наприкінці – дах із ондуліну. Запрошуємо вас роздивитися поетапний хід робіт!

Для того щоб зробити дах, вам знадобляться:

- дерев’яні балки для основи та «скелету» даху

- листи ондуліну

- пластикова вагонка для оздоблення боків даху

- пилка та подібні інструменти.

Зробивши дах, не забудьте придбати на сайті https://fayni-mebli.com/ua/ якісні меблі для свого нового приміщення!

Як зробити дах з ондуліну?

1. У будівлі вже готові стіни з віконцями та місциною для дверей, отож саме час розпочинати робити основу з балок. Прокладіть дерев’яні балки по периметру будівлі (зверху на стіни) та прокладіть їх упоперек приміщення на відстані десь 50 см (паралельно одна одній). Місцини між цими балками заповніть пласкими дошками, проклавши їх перпендикулярно до балок.

Основа покрівлі

2. Якщо основним покриттям даху буде ондулін, то повністю заповнювати дошками порожнечу між балками не варто: вистачить і листів ондуліну. Прорахуйте, скільки листів ондуліну піде на покриття даху та яким чином їх краще розмістити.

Балки покрівлі

3. Встановіть ондулін так, щоб на стиках листів не було щілин: найкраще – накласти їх один на інший у місцях стику. Ось так покрівля виглядатиме знизу.

Як зробити дах

4. Основна робота зі встановлення покрівлі готова! Залишилося небагато – лише зробити оздоблювальні роботи. Дошками перекрийте порожні місця між дошками, формуючи стелю приміщення. А також обкладіть зовнішні боки даху пластиковою вагонкою, використовуючи для охайних стиків пластикові кутники.

Як зробити дах з ондуліну

Ось так ми робили дах своїми руками! Така покрівля виявилася відносно недорога та витривала – вона вже кілька років служить нам та не підводить. А ви часто робите ремонтні чи будівельні роботи власноруч?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки: ,

  • Ольга

    Хорошая статья. Мы тоже так делали крышу, когда расширяли кухню. Это все очень сложно и много заморочек, но, если продумать заранее и не торопиться, то спокойно можно все осилить.
    За лето муж смог сам все сделать. Мебель мы заказали в компании MebelOk. Сделали все по нашим индивидуальным замерам. кухня получилось большой и светлой. Мебель очень вместительная и не громоздкая

blog comments powered by Disqus