Як зшити чохол на табуретку?

Неділя, 27 Січня, 2019

Чохол для табуретки

Магазини затишку й домашніх товарів рясніють різноманітними накидками, чохлами та сидушками для стільців. Коштують вони, зазвичай, недорого, але часом буває проблематично підібрати їх саме під свої меблі. Якщо це питання торкнулося і вас, знайте: зшити чохол для табуретки запросто можна й своїми руками! Про алгоритм цієї роботи розповімо у даному майстер-класі.

Щоб зшити чохол на табурет, візьміть:

Щільна тканину (у нас – водовідштовхувальна бавовна)

Ножиці для тканини

Утеплювач (у нас – слімтекс, який використовують у пошитті верхнього одягу)

Кругла ґумка (капелюшна) – 1 м на 1 табуретку

Нитки потрібного кольору

Матеріали для чохла

Як швидко зробити чохол для табуретки?

1. Спочатку варто викроїти усі необхідні частини майбутнього чохлика. Зробіть необхідні заміри (визначте розмір кришки табуретки) та викроїть з полотна та утеплювача два однакові квадрати. Їхні сторони мають бути з усіх боків більші на 1-1,5 см, ніж розміри табурета. Крім того, з основної тканини викроїть довгу смужку товщиною 7 см: завдяки цій деталі ви зможете обгорнути сидушкою табурет та стягнути ґумкою. За довжиною ця смужка має бути, як 4 сторони квадрата сидушки, разом узяті, та ще кілька см запасу. Якщо вам потрібні якісні вимірювальні прилади, купіть їх у Testo за гарною ціною!

Заготовка чохла

2. Візьміть довгу смужку та двічі загорніть один з її країв на виворотний бік. Зафіксуйте кравецькими булавками. Таким чином, ви зробите тунель, через який потім протягнете ґумку.

Довга деталь

3. Вдягніть нитку у ручну голку та наметувальним швом зафіксуйте подвійний згин, який ви щойно зробили. Після цього булавки можна буде вийняти з тканини.

Наметування

4. Прострочіть згин на машинці, використовуючи звичайний прямий шов з інтервалом 3. Дістаньте з тканини нитки наметувального шву.

Частина чохла

5. Складіть разом два квадрати: з основної тканини та з утеплювача. При цьому, утеплювач треба розташувати так, щоб він «тулився» до зворотного боку основної тканини. Скріпіть ці два матеріали кравецькими булавками, а потім прямим швом зістрочіть по периметру квадрата, зовсім трошки відступивши від краю.

Утеплювач

6. Прикладіть довгу деталь з тунелем до одного з боків квадрата так, щоб вони були притулені лицьовими сторонами всередину. Почніть пристрочувати довгу деталь до основної, потім, на кутику, поверніть і пришивайте довгу деталь до наступної сторони квадрату. Коли довга деталь з тунелем буде пристрочена вже до всіх чотирьох сторін, зшийте краї цієї деталі між собою (її початок та кінець).

Як пошити чохол для табурета

7. Вдіньте круглу ґумку до цього тунелю, її кінчики зв’яжіть між собою. Розправте тунель, щоб ґумка всередині розташувалася рівномірно.

Стягувальна гумка

Ось і все! Тепер ви знаєте, як зшити чохол для свого табурету на кухню. На завершення можна хіба пропрасувати цей виріб, якщо він встиг пом’ятися під час цього неймовірно швидкого шиття. Вдалого вам рукоділля!

Як зшити чохол для табуретки

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus