Як зшити дитячі штани на зиму?
Холоди, як завжди, настають зненацька, і ми хапаємося за голови: як терміново утеплити дитину, де взяти теплі штани для прогулянок взимку? На щастя, якщо у вас є швейна машинка і трохи вільного часу, це питання швидко вирішується. Запасіться потрібними матеріалами і присвітять цій роботі один-два вечори: зшити дитячі штани на зиму, насправді, доволі просто!
Щоб зшити теплі дитячі штани, візьміть:
Плащову тканину – 1 м
Фліс для підкладки – 1 м
Рібану (трикотаж-рубчик) для поясу – 7 см
Широку ґумку для поясу – довжина залежить від об’єму талії дитини
Булавки кравецькі
Ножиці для тканини
Швейну машинку зі змінними голками: для трикотажу та для плащівки
А от якщо ви хочете оновити до зими свій гардероб, на сайті https://jhiva.com.ua/sukni/ оберіть та купіть теплі сукні за непоганими цінами!
Майстер-клас: як зшити прості дитячі штани на зиму?
1. Візьміть викрійку дитячих широких штанів (обов’язково саме вуличних: вони значно ширші за, наприклад, трикотажні штани, адже мають вмістити всередину ще й підкладку, а також мають вдягнутися на верх немалих зимових чобіт), прикладіть деталі до тканин та викроїть потрібні деталі.
2. З плащівки це мають бути: дві передні деталі штанин, дві задні. З підкладкового флісу: дві передні деталі штанин, дві задні. З рібани – широкий пояс з розрахунком, що його треба буде потім скласти вдвічі.
3. Спершу зшийте підкладку. Для цього попарно сколіть булавками дві передні штанини та дві задні за центральною кривою лінією.
4. Трикотажним швом (відповідно, і застосовуючи голку для трикотажу) прострочіть ці криві лінії, утворивши одну передню деталь і одну задню.
5. Тепер накладіть передню частину підкладки на задню (лицьовими сторонами всередину) та прострочіть трикотажним швом бокові лінії – від боків штанців до низів штанин.
6. Цим же швом прострочіть і кроковий шов, попередньо сколотий булавками (від низу однієї штанини через пах до низу другої штанини). Підкладка для теплих зимових штанів готова!
7. Прямокутник з рібани складіть у кільце (лицьовою стороною всередину) та прострочіть трикотажним швом. Потім складіть це кільце вдвічі так, щоб лицьова сторона була зовні. Ось і вийшла деталь для поясу!
8. Встановіть голку для плащівки (так звану голку «мікротекс») та за її допомогою зшийте такі самі штани, як підкладкові. Тільки з плащівки
9. Тепер треба поєднати усі три частини штанів – плащову, підкладку та пояс. На машинку знову встановіть трикотажну голку, адже далі ви будете шити такий собі «бутерброд» із трьох різних тканин, більшість з яких – трикотажні. Покладіть перед собою штани з плащівки лицьовою стороною назовні. Зверху на ці штани вдягніть підкладкові штани лицьовою стороною до лицьової сторони плащівки. І між ними у верхній частині вставте складений вдвічі пояс зрізом до зрізів двох інших тканин.
10. Зафіксуйте булавками у кількох місцях по периметру верху штанів.
11. Прострочіть трикотажним швом периметр верху, а потім через одну зі штанин виверніть все на лицьовий бік.
12. Заправте підкладкові штани у штани з плащової тканини.
13. Низи штанин двічі підверніть на зворотний бік та зафіксуйте булавками. Потім пройдіться по низах штанин наметувальним швом (ручною голкою), а булавки вийміть.
14. Прострочіть низи прямим швом на машинці, нитки наметувального шву витягніть.
15. Проріжте у поясі з рібани невеликий охайний отвір, протягніть через нього ґумку, зшийте її кінчики разом та зашийте отвір. Прихопіть гумку разом з поясом машинним швом у 4 місцях (по боках, спереду та ззаду по центру), щоб ґумка під час носіння не перекручувалася.
Ось так можна зшити дитячі штани на зиму найпростішим способом! Цей виріб розрахований на хлопчика – не мерзляка, якому достатньо мати саме такі штани – без утеплювача. Якщо ви хочете зшити більш теплі штани, викроїть такі самі деталі з утеплювача та на самому початку роботи пристрочіть утеплювач до деталей з плащівки по периметру цих деталей. Вдалої вам творчості!
(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.
Метки: шиття