Як зшити дитячі штани на зиму?

Пятниця, 23 Листопада, 2018

Зимові дитячі штани

Холоди, як завжди, настають зненацька, і ми хапаємося за голови: як терміново утеплити дитину, де взяти теплі штани для прогулянок взимку? На щастя, якщо у вас є швейна машинка і трохи вільного часу, це питання швидко вирішується. Запасіться потрібними матеріалами і присвітять цій роботі один-два вечори: зшити дитячі штани на зиму, насправді, доволі просто!

Щоб зшити теплі дитячі штани, візьміть:

Плащову тканину – 1 м

Фліс для підкладки – 1 м

Рібану (трикотаж-рубчик) для поясу – 7 см

Широку ґумку  для поясу – довжина залежить від об’єму талії дитини

Булавки кравецькі

Ножиці для тканини

Швейну машинку зі змінними голками: для трикотажу та для плащівки

А от якщо ви хочете оновити до зими свій гардероб, на сайті https://jhiva.com.ua/sukni/ оберіть та купіть теплі сукні за непоганими цінами!

Тканини для зимових штанів

Майстер-клас: як зшити прості дитячі штани на зиму?

1. Візьміть викрійку дитячих широких штанів (обов’язково саме вуличних: вони значно ширші за, наприклад, трикотажні штани, адже мають вмістити всередину ще й підкладку, а також мають вдягнутися на верх немалих зимових чобіт), прикладіть деталі до тканин та викроїть потрібні деталі.

Викрійка штанів на зиму

2. З плащівки це мають бути: дві передні деталі штанин, дві задні. З підкладкового флісу: дві передні деталі штанин, дві задні. З рібани – широкий пояс з розрахунком, що його треба буде потім скласти вдвічі.

Деталі зимових штанів для дитини

3. Спершу зшийте підкладку. Для цього попарно сколіть булавками дві передні штанини та дві задні за центральною кривою лінією.

Як зшити підкладку для штанів

4. Трикотажним швом (відповідно, і застосовуючи голку для трикотажу) прострочіть ці криві лінії, утворивши одну передню деталь і одну задню.

Підкладка для теплих штанів

5. Тепер накладіть передню частину підкладки на задню (лицьовими сторонами всередину) та прострочіть трикотажним швом бокові лінії – від боків штанців до низів штанин.

Флісова підкладка своїми руками

6. Цим же швом прострочіть і кроковий шов, попередньо сколотий булавками (від низу однієї штанини через пах до низу другої штанини). Підкладка для теплих зимових штанів готова!

Підкладка для дитячих штанів

7. Прямокутник з рібани складіть у кільце (лицьовою стороною всередину) та прострочіть трикотажним швом. Потім складіть це кільце вдвічі так, щоб лицьова сторона була зовні. Ось і вийшла деталь для поясу!

Пояс для зимових штанів

8. Встановіть голку для плащівки (так звану голку «мікротекс») та за її допомогою зшийте такі самі штани, як підкладкові. Тільки з плащівки :)

Штани з плащівки

9. Тепер треба поєднати усі три частини штанів – плащову, підкладку та пояс. На машинку знову встановіть трикотажну голку, адже далі ви будете шити такий собі «бутерброд» із трьох різних тканин, більшість з яких – трикотажні. Покладіть перед собою штани з плащівки лицьовою стороною назовні. Зверху на ці штани вдягніть підкладкові штани лицьовою стороною до лицьової сторони плащівки. І між ними у верхній частині вставте складений вдвічі пояс зрізом до зрізів двох інших тканин.

Як вшити пояс

10. Зафіксуйте булавками у кількох місцях по периметру верху штанів.

Вшивання пояса у штани

11. Прострочіть трикотажним швом периметр верху, а потім через одну зі штанин виверніть все на лицьовий бік.

Зимові штани на підкладці

12. Заправте підкладкові штани у штани з плащової тканини.

Дитячі снігові штани

13. Низи штанин двічі підверніть на зворотний бік та зафіксуйте булавками. Потім пройдіться по низах штанин наметувальним швом (ручною голкою), а булавки вийміть.

Низи штанин

14. Прострочіть низи прямим швом на машинці, нитки наметувального шву витягніть.

Оброблені краї штанин

15. Проріжте у поясі з рібани невеликий охайний отвір, протягніть через нього ґумку, зшийте її кінчики разом та зашийте отвір. Прихопіть гумку разом з поясом машинним швом у 4 місцях (по боках, спереду та ззаду по центру), щоб ґумка під час носіння не перекручувалася.

Пояс для дитячих штанів своїми руками

Ось так можна зшити дитячі штани на зиму найпростішим способом! Цей виріб розрахований на хлопчика – не мерзляка, якому достатньо мати саме такі штани – без утеплювача. Якщо ви хочете зшити більш теплі штани, викроїть такі самі деталі з утеплювача та на самому початку роботи пристрочіть утеплювач до деталей з плащівки по периметру цих деталей. Вдалої вам творчості!

Теплі дитячі штани

Зимові штани для прогулянок

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus