Як зшити дитячий слинявчик? Майстер-клас

Понеділок, 8 Жовтня, 2018

Як зшити дитячий слинявчик

Дитячій одяг зараз достатньо дорогий: аби зробити вигідну покупку, треба вишукувати товари зі знижками на іноземних сайтах або «полювати» за одежинками у стокових магазинах чи «секондах». Водночас, перед любительками шиття відкриваються широкі горизонти: самостійно можна виготовити будь-що, починаючи від футболок і закінчуючи верхнім одягом. Отож, сьогодні розповімо вам, як зшити дитячий слинявчик – такий потрібний аксесуар, який може звільнити вас від залишків тканин! :)

Для того щоб зшити слинявчик на ґудзику, вам знадобляться:

Трикотажна тканина з принтом (у нас – інтерлок) – невеликий шматочок

Махра (трикотажна або ні – у нас ні) – також невеликий шматочок

Бейка-ґумка для обробки країв виробу (у нас – залишки двох кольорів) – не менше 1 м

Декоративний ґудзик – 1 шт.

Кравецькі булавки

Нитки в тон тканинам або бейці

Швейна машинка з лапкою для виготовлення петельки для ґудзика

Матеріали для слинявчика

Як пошити слинявчик для дитини? Майстер-клас

1. Викроїть з основної тканини та махри дві однакові деталі слинявчика: сам нагрудник, який переходить у смужку для застібки. Щоб отримати викрійку, ви можете просто обвести на папері старий непотрібний слинявчик (усі ми знаємо, що нагрудники доволі швидко заплямлюються і стають негарними, тому ви без проблем зможете знайти «модель» для отримання викрійки).

Викрійка слинявчика

2. Покладіть перед собою деталь із махри, на неї – трикотажну частину слинявчика, а потім сколіть обидві частини разом кравецькими булавками.

Поєднання деталей

3. Ручною голкою та наметувальним швом пройдіться по краю нагрудника, щоб додатково скріпити дві деталі разом. Булавки вийміть із полотен.

Пошиття слинявчика

4. Бейкою-ґумкою обгорніть краї по всьому периметру слинявчика, трохи натягуючи при цьому бейку. Зафіксуйте бейку булавками, щоб вона не сповзала зі свого місця. Ми використали два шматочки бейки різних кольорів, попередньо зшивши їх разом в одному місці.

Бейка-резинка для обробки країв

5. Знову візьміть ручну голку та зафіксуйте бейку по всьому периметру слинявчика наметувальним швом.

Як зшити дитячий нагрудник

6. Встановіть на машинці прямий шов з інтервалом 2 або 3 та прострочіть бейку по всіх контурах нагрудника.

Бейка-гумка

7. Сам слинявчик вже готовий: залишилося зробити тільки петельку для ґудзика та пришити ґудзик. Як зробити петельку на машинці Janome? Для цього вам знадобиться спеціальна довга лапка. Встановіть ґудзик у спеціальне місце в лапці – це потрібно для того, щоб автоматично встановити розмір петельки, необхідний конкретного для цього ґудзика.

Лапка для петельки

8. Встановіть позначки швейної машинки на таких показниках, як показано на фото:

Швейна машинка Janome

9. Після встановлення лапки на швейну машинку опустіть бігунок з корпусу машинки, який має впертися у лапку.

Як зробити петельку для ґудзика на машинці

10. Розмістіть нагрудник під лапкою, саме в тому місці, де хочете зробити петельку. Починайте шити: коли машинка прострочить довжину петлі, необхідну для вашого ґудзика, вона поверне назад и завершить виготовлення петельки одноманітними рухами ліворуч-праворуч.

Спеціальна лапка для виготовлення петельки

11. Ось такий вигляд матиме готова петелька для ґудзика:

Петля для ґудзика своїми руками

12. Розпорювачем, який зазвичай є в комплекті зі швейною машинкою, проробіть дірку всередині петельки, а потім від цієї дірки обережно, але впевнено поведіть розпорював в один бік петлі, а потім в інший, до упору. Петля повністю готова!

Розпорювач у роботі

13. Пришийте ґудзик на тому місці слинявчика, де він має бути для комфортного використання нагрудника. Все, тепер цей дитячий аксесуар можна застібати та повноцінно використовувати!

Ґудзик у вигляді м'яча

Ось так можна зшити дитячий слинявчик для прикорму! Нехай ваш малюк активно вчиться їсти у такому нагруднику, зробленому мамою! :) До речі, термін «прикорм» стосується не лише малюків, а й риболовлі, адже рибу треба підгодувати перед тим, як ловити її у певному місці. Ну а якщо ви полюбляєте риболовлю взимку, то ось вам ссылка на льодобури – пристрої, необхідні для прорубування криги. З таким інструментом ви якнайкраще зможете підготуватися до ловлі риби!

Дитячий нагрудник для прикорму

Слинявчик для прикорму своїми руками

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus