Як зшити кофту для дівчинки?

Середа, 12 Липня, 2017

Як зшити кофту для дівчинки?

Трикотажний одяг – найбільш м’який та комфортний, тому його у дитячому гардеробі й найбільше. І вочевидь, ваше маля не обходиться самими лише футболками чи регланами: часто в нагоді стають і кофти на замку! Сьогодні поговоримо про те, як зшити кофту для дівчинки – гарну, практичну, з капюшоном і застібкою-змійкою. Саме така одежинка полюбиться їй найбільше – ось побачите! ;)

Для того щоб зшити кофту для дівчинки, візьміть:

Якісний бавовняний трикотаж з принтом і без (у мене – польський петельний футер) – 40 см

Нитки в тон тканині або контрастні

Кравецькі булавки

Ножиці для тканини

Трикотаж для манжет и нижньої планки (у мене – чеська рібана 2 на 2) – 10 см

Роз’ємну блискавку під колір тканини (довжина залежить від потрібного розміру одягу)

Швейну машинку з можливістю шити трикотаж

Польський трикотаж

Також вам знадобиться викрійка дитячої кофти, без неї – ніяк. Я скористалася шаблоном з журналу дитячої моди Оттобре (№1-2015, модель 15 з обкладинки, тільки без кишень). Час, зекономлений на пошитті одягу без кишень, краще витратити на своє хобі. Купіть якісний спиннинг у риболовному магазині та насолоджуйтеся улюбленим заняттям частіше!

Як зшити кофту з капюшоном на змійці?

1. Викроїть з тканини усі необхідні деталі. Якщо у вас тканина з принтом так само, як і у мене, піде лише на передню частину виробу (на дві полочки), то, відповідно, викроїть з неї дві полочки. З однотонного футеру викроїть дві деталі капюшону, спинку кофти, два рукави. Ну а з рібани – два манжети та широку й довгу деталь нижньої планки кофти.

Деталі кофти з капюшоном

2. Одразу скріпіть булавками ті деталі, які можна буде зшити в першу чергу, «одним махом». Інакше кажучи, скріпіть лицем до лиця дві половинки капюшона, а до спинки (також лицем до лиця) прикріпіть дві полочки за лініями плечей.

Початок шиття

3. Зшийте на машинці полочки та спинку по плечових лініях: використовуйте трикотажну строчку, потім обробіть краї шву оверлочною строчкою. По лицьовій стороні відстрочіть щойно зроблені плечові шви, на звороті завернувши припуски на сторону полочок. Для відстрочування краще використовувати прямий шов з інтервалом 3.

Полочки дитячої кофти

4. Капюшон зшийте трикотажним швом та обробіть припуски оверлочним швом. Після цього припуски на вивороті зверніть на будь-яку зі сторін і також відстрочіть прямим швом весь центральний шов капюшона по лицьовій стороні. Той край капюшона, який буде огортати обличчя дитини, двічі підверніть на зворотний бік, зафіксуйте булавками та прострочіть прямим швом. Капюшон для дитячої кофти готовий!

Капюшон своїми руками

5. Капюшон прикладіть до основної частини кофти (до спинки й полочок) лицьовими сторонами всередину. Рівномірно розподіліть тканини та зафіксуйте їх булавками.

Приєднання капюшона

6. Пристрочіть на машинці капюшон до кофти трикотажним швом, потім обробіть краї оверлочним, а далі відстрочіть прямим швом по лицьовій стороні виробу.

Кофта з капюшоном

7. Вшийте рукави у пройми рукавів кофти. Для цього також використовуйте комбінацію з трьох швів: трикотажний, оверлочний, прямий.

Рукава кофти для дівчинки8. А для наступного кроку використовуйте лише перші два з перелічених швів: прострочіть бокові шви, що переходять у шви рукавів. Основа кофти остаточно готова!

Бокові шви

9. Приробіть манжети до рукавів. Для цього зігніть деталі манжет лицьовою стороною назовні, запрасуйте, а потім зшийте манжети у «бублики». Необроблені краї манжетів зафіксуйте на краях рукавів булавками.

Як пришити манжети

10. Пристрочіть манжети до рукавів кофти трикотажним швом, а краї обробіть оверлочним.

Манжети з рібани 2 на 2

11. До низу кофти пришийте нижню планку з рібани: трикотажний шов, оверлочний, прямий для відстрочування по лицьовій стороні.

Нижня планка з рібани

12. Роз’єднайте роз’ємну блискавку та ручним наметувальним швом приєднайте її ліву сторону до краю лівої полочки кофти (лицем до лиця). Далі пришийте прямим швом цю блискаву, відступивши трохи місця від самих зубчиків блискавки. Розверніть блискавку так, щоб її лицьова сторона була біля лицьової сторони полочки, та відстрочіть прямим швом по лицьовій стороні.

Як пришити блискавку

13. Так само зробіть і з другою половинкою блискавки – пришийте та відстрочіть по лицьовій стороні. Закрийте блискавку та перевірте, чи рівно все пришито.

Кофта на блискавці своїми руками

14. Якщо треба перекрити них та верх стрічок блискавки (як у моєму випадку), заховайте їх, пришивши шматочки еластичної бейки.

Еластична бейка-резинка

Ось і все, зшити кофту для дівчинки – доволі просто і швидко! Якщо ви оберете модель із кишенями, на виготовлення такої одежинки піде трохи більше часу. Але все одно результатом ви залишитеся задоволені, адже за невеликі гроші отримаєте нову чудову одежинку для дитини! :)

Дитяча кофта з капюшоном майстер-клас

Як пошити кофту з трикотажу

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus