Як зшити одяг для немовлят: штанці

Пятниця, 28 Липня, 2017
Як зшити одяг для новонароджених

Як зшити одяг для новонароджених

Багатьох вагітних жінок турбує питання: як зшити одяг для новонароджених? По-перше, саморобні бодіки-повзунки – це неповторний та ексклюзивний одяг для рідної дитинки. По-друге, шити перший одяг для малюка – дуже приємно, уявляючи, яким же побачить світ ваше чадо. Ну і по-третє, це значно дешевше, аніж купувати нові одежинки у магазинах! Тут вам знадобляться лише тканини, придбані в інтернет-закупках, а не готовий одяг з магазинними накрутками. Отже, як зшити одяг для немовлят? Шиємо штанці з манжетами!

Для того, щоб зшити штанці для новонароджених, візьміть:

- натуральну двонитку з начосом блакитного кольору – 0,3 м

- еластичну рібану (резинкою 1 на 1) молочного кольору – 0,1 м

- білі нитки

- кравецькі булавки

- ножиці для тканини

- ґумку для талії

- швейну машинку з трикотажним та оверлочним швами.

У цьому майстер-класі ми будемо шити штанці 62 розміру. Це – другий «офіційний» розмір одягу немовлят: першим вважають 56 розмір, хоча часто народжуються й малятка, для яких 56 розмір – великуватий (їм на перший час підходять одежинки 50 розміру). Ну а молодим батькам треба все ж не забувати дбати і про себе! Купуйте торичні лінзи на сайті https://mrlens.com.ua/ru/contacts-lins/toricheskie-linzy та покращуйте свій зір, адже саме такі контактні лінзи долають проблему астигматизму.

Тринитка з начосом

Викрійка штанців для немовлят у нас з фінського журналу Оттобре №1-2015 (модель №6). Вона розрахована на розміри від 62 до 92.

Як пошити одяг для новонароджених?

1. Основних деталей у штанців цієї моделі лише дві: передня та задня частини. Великий плюс такого крою полягає в тому, що немає центральних швів, які заважали би малюку перших тижнів життя, та ще й могли би пошкодити пупковому залишку. Отож, першим чином викроїть з двунитки ці дві деталі штанців. З рібани викроїть дві однакові деталі манжетів, одразу складіть їх навпіл виворотом всередину та запрасуйте.

Деталі штанців для немовлят

2. Складіть передню та задню деталі штанців разом, так, щоб лицьовий бік обох деталей був всередині. Скріпіть бокові лінії кравецькими булавками. Мені найзручніше шити, коли відстань між булавками – від 7 до 10 см.

Майбутні повзунки для немовлят

3. Трикотажним швом прострочіть на машинці ці дві бокові лінії. Одразу ж, не міняючи лапки та шву (так буде швидше) прострочіть на машинці пахову дугу. Коли ви вивернете штанці на лицьову сторону, то побачите, що основа одежинки вже готова!

Основа штанців

4. Але не поспішайте: щойно зроблені шви ще треба обробити на вивороті. Поставте оверлочну лапку, встановіть оверлочний шов та обробіть ним припуски двох бокових та одного пахового шву.

Обробка припусків

5. Манжети складіть лицьовою стороною всередину, згин зробіть перпендикулярно запрасованому згину. Зрізи по боковій лінії скріпіть булавками.

Деталі манжетів

6. Трикотажним швом прострочіть ці лінії, помічені булавками, а припуски залиште не обробленими – все одно вони заховаються всередину манжетів. Зігніть манжети по запрасованих згинах.

Манжети з рібани 1 на 1

7. Манжети прикріпіть булавками до низу штанин. При цьому, складіть разом зрізи тканин, тобто, розташуйте манжети згинами догори.

Приєднання манжетів

8. Трикотажним швом пришийте манжети до низів штанин. Потім обробіть припуски оверлочною строчкою.

Одяг для новонароджених з манжетами

9. Штанці для немовлят вже майже готові: залишилося зробити еластичний пояс! Ґумку складіть вдвічі та зістрочіть, щоб поєднати у коло.

Резинка для пояса

10. Прикладіть ґумку до верху штанців, накрийте її тканиною верху один раз, а поті ще й другий – тобто, двічі підігніть вниз на виворотний бік верх штанців, вклавши всередину ґумку. Закріпіть пояс кравецькими булавками по всьому периметру верху штанців, при цьому трохи розтягуючи ґумку (вона має бути вужча за верх штанців).

Закріплення пояса

11. Ручною голкою з ниткою пройдіться по всій довжині поясу та наметувальним швом закріпіть ґумку, загорнуту у верх штанців.

Наметування пояса

12. Звичайним прямим швом з інтервалом 3 прострочіть гумку по всій довжині.

Прямий шов

Штанці готові! Тепер ви знаєте, як зшити одяг для новонароджених! Чи траплялося вам коли-небудь шити перші одежинки для немовлят? Розкажіть нам про це у коментарях :)

Штани для немовлят

Як зшити одяг для немовлят? Штанці

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus