Як зшити плавки для купання?

Вівторок, 23 Жовтня, 2018

Як зшити плавки для купання

Плавки або ж труси для плавання – абсолютно необхідна річ у дитячому гардеробі. Вони можуть знадобитися у басейні, на дачі або ж на відпочинку за кордоном. Шити такі речі просто і приємно: спеціальна тканина не «сиплеться» та добре піддається роботі на побутовій швейній машинці. Спробуйте зшити плавки своїми руками, і у вас все вдасться!

Для того щоб зшити плавки, візьміть:

Біеластичну тканину (біфлекс) – 25 см

Синтетичні нитки під колір тканині

Ножиці для тканини

Швейну машинку, що має трикотажний шов

Біфлекс для плавок

Викрійка: плавки для купання на хлопчика

В Інтернеті є різноманітні викрійки для пошиття трусиків і купальних плавок. Проте у цьому майстер-класі ми користуємося саме таким варіантом – це будуть плавки-«боксери» з плавними лініями заднього полотна. Якщо ви хочете отримати шаблон для зросту 104-116 см, просто збільште це зображення, щоб довга вертикальна лінія (серединка заднього полотнища) складала см. Прикладіть пергамент до екрану, обведіть шаблони олівцем та виріжте їх. Ось і все: викрійка дитячих плавок для хлопчика готова!

Викрійка плавок для хлопчика

Майстер-клас: як зшити плавки для хлопчика?

1. Викроїть з біфлексу усі необхідні частини плавок. Це переднє полотно, заднє і пояс. Викрійки поясу немає, адже його дуже просто зробити й самостійно: викроїть прямокутник довжиною, як ¾ довжини переду і заднього полотна разом і висотою 5 см. У передньому полотнищі одразу проріжте виточку, адже ці трусики – хлопчачі.

Деталі плавок

2. Встановіть на машинці трикотажну строчку і прострочіть нею виточку на передньому полотнищі плавок (на вивороті, хоча він у біфлексу відрізняється від лицьового боку лише напрямом смужок).

Передня виточка на плавках

3. Складіть переднє і заднє полотнища разом та скріпіть бокові лінії булавками. Прострочіть боковушки трикотажним швом. Звісно, це також треба зробити на вивороті. Ось тут https://uaflats.com/kvartiri-posutochno-kiev/ можна знайти чудову квартиру у Києві, якщо вас цікавить короткострокова оренда – наприклад, на одну чи дві доби. Пошук на цьому сайті дуже зручний, тому ви можете встигнути знайти необхідні апартаменти у перервах між шиттям!

Поєднання полотен

4. Біфлекс – це доволі щільний трикотаж, який сам розпускатися не буде. Тобі додатково обробляти краї тканини (оверлочувати) не потрібно. Лишень притисніть припуски на вивороті на сторону переднього полотнища та по лицьовій стороні відстрочіть їх трикотажним швом.

Трикотажний шов

5. Подібну річ зробіть і з нижньою лінією плавок: поєднайте переднє та заднє полотнища по горизонтальній лінії низу, використовуючи трикотажний шов. Потім відстрочіть по лицьовій стороні тим самим трикотажним швом.

Як пошити дитячі плавки

6. Тепер настав час виготовити пояс для плавок. Зімкніть довгу деталь у коло, зістрочіть краї разом трикотажною строчкою. Після цього зігніть цей «бублик» навпіл, щоб у вас вийшов пояс у два шари тканини.

Пояс для плавок

7. Прикладіть пояс до трусиків зрізами вгору та зафіксуйте за допомогою кравецьких булавок.

Плавки з поясом

8. Пристрочіть пояс до плавок трикотажним швом.

Трикотажний шов на машинці

9. Ну і звичний вже «номер» – притисніть припуски на звороті до основного виробу (вниз) і відстрочіть по лицьовій стороні трикотажною строчкою.

Відстрочування

10. Ну а тепер знадобиться і оверлочний шов. Оберіть його на машинці та встановіть оверлочну лапку. Обшийте цим швом обидва вирізи для ніг на плавках.

Обробка оверлочним швом

11. Підверніть краї вирізів для ніг на зворотний бік та зафіксуйте вручну за допомогою наметувального шву.

Обробка країв біфлексу

12. Прострочіть вирізи для ніг трикотажним швом, щоб надати виробу завершеності.

Пошиття дитячих плавок

Ось такі вийшли плавки для хлопчика! Якщо ви надумали зробити трусики для плавання своєму синові, спробуйте купити біфлекс з якимось цікавим принтом, і тоді у вашого чада точно буде виріб, якого немає ні в кого іншого! Вдалого вам шиття!

Плавки для хлопчика своїми руками

Плавки для плавання з біфлексу

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus