Як зшити труси для вагітних? Майстер-клас

Неділя, 9 Липня, 2017

Як зшити труси для вагітних майстер-клас

Для любителів шити творчі ідеї ніколи не закінчуються :) Дошили шапочку – хочеться виготовити дитячі штани, дошили їх – тепер треба зробити нові штори для вітальні… Паралельно з цими думками у голові літають сумніви: викинути залишки тканин (бо ж забагато місця займають усі ці запаси) чи скомпонувати їх у якомусь маленькому виробі? Якщо у вас залишилися дрібні шматочки тонкого трикотажу, вихід є – можна зшити труси для вагітних! Або звичайну білизну, яка відрізняється від «вагітної» лише висотою передньої деталі. Запрошуємо на наш майстер-клас!

Щоб зшити труси для вагітних, візьміть такі матеріали та інструменти:

- Тонкий стрейч-кулір

- Ажурну ґумку для білизни (приблизно 1,5 м)

- Ножиці для тканини

- Кравецькі булавки

- Ґудзики для декорування – за бажання

- Швейну машинку з можливістю шити такими швами: трикотажним, оверлочним, еластичним зигзагом.

Також вам знадобиться пергамент або інший матеріал для викрійки (звичайний папір, плівка тощо). До речі, у цьому випадку вам навіть не треба буде витрачатися на дорогий нині кравецький пергамент – підійде і звичайний папір для випічки, адже усі необхідні деталі чудово вмістяться у його тонкій стрічці. А ось тут ви зможете знайти справді свого психолога – професіонала, здатного допомогти у важких сімейних ситуаціях.

Стрейч-кулір Зелене яблуко

Як зшити труси для вагітних? Опис роботи

1. Найкраща викрійка трусів – це ваша улюблена і зручна саме вам білизна, безжально порізана на деталі :) Проте якщо ви хочете пошити жіночі труси хіпстери, можете скористатися і нашою викрійкою з цього фото: просто збережіть його на комп’ютер, збільште до відповідних розмірів (щоб вертикальна лінія задньої деталі дорівнювала 21 см) та обведіть через екран на папір. Така викрійка підійде для об’єму стегон 104 см. Отож, вона складається з трьох шаблонів: половинки задньої деталі, половинки передньої деталі і цілої ластовиці.

Викрійка жіночих трусів

2. Викроїть зі стрейч-куліру необхідні частини: задню деталь жіночих трусів, передню деталь та дві деталі ластовиці. Причому, стрейч-кулір для спідньої білизни має дійсно добре розтягуватися: зі звичайного бавовняного куліру білизни не вийде, майте це на увазі.

Деталі жіночих трусів

3. Розкладіть перед собою передню частину трусів лицьовою стороною догори. Одну з деталей ластовиці покладіть до потрібної лінії передньої деталі так, щоб ці частини були повернуті лицьовими сторонами одна до одної. Другу деталь ластовиці також прикладіть до нижньої лінії, але вже в самому низу цього «бутерброда», лицьовою стороною до виворотної сторони передньої деталі. Скріпіть три тканини булавками по нижній лінії.

Як пришити ластовицю

4. Цю нижню лінію прострочіть на машинці трикотажним швом, своєчасно виймаючи з полотна булавки. Якщо ви відвернете вниз обидві деталі ластовиці, то побачите, що вони повернути лицьовою стороною з обох боків.

Подвійна ластовиця

5. До цього «бутерброда» тепер треба правильно приєднати й задню деталь жіночих трусів. Для цього затисніть цю деталь вільними сторонами деталей ластовиці так, як показано на фото: щоб всередині опинилася і передня деталь білизни. Скріпіть булавками лінію стику двох частин ластовиці і задньої частини трусиків.

Пошиття жіночих трусів

6. Прострочіть цю лінію трикотажним швом і виверніть на лицьовий бік усю конструкцію. Має вийти ось так:

Заготовка жіночих трусів

7. Тепер складіть разом бокові лінії передньої і задньої частин, попередньо склавши їх лицьовими сторонами всередину. Боки скріпіть булавками.

Шиємо труси для вагітних

8. На виворотному боці прострочіть ці шви трикотажною строчкою, а краї обробіть оверлочним швом.

Обробка країв тканини

9. Основа трусів вже готова, але для практичності, більшої еластичності та краси її треба оздобити ажурною ґумкою. Прикладіть ґумку лицьовою стороною до верхньої лінії білизни (також до лицьового боку) та пристрочіть трикотажним швом, ледь натягуючи при цьому ґумку.

Ажурна гумка для білизни

10. Так само пришийте ґумки й до прорізів для ніг. Вийде ось такий, майже завершений варіант трусиків для вагітних:

Білизна для вагітних з низькою талією

11. Ну а тепер треба розвернути ґумку в правильному напрямку – щоб її ажурні зубчики стирчали в сторону від трусів. Зробивши так, налаштуйте на машинці шов еластичний зигзаг та пройдіться ним по лицьовій стороні, по всій довжині пришитих ґумок. Це стосується як ґумки на верхній лінії, так і ґумок на прорізах для ніг.

Як пришити гумку до трусів

12. Ось такий вигляд матимуть остаточно пришиті ґумки. Особливо настирливо прострочіть місця зустрічі початку та кінця кожної ґумки, щоб піді час носіння ця оздоба не розпускалася.

Жіночі труси своїми руками

13. Якщо ви хочете прикрасити труси для вагітних додатковим декором, пришийте ґудзики в обраних місцях.

Дерев'яні гудзики

Тепер ви знаєте, як зшити труси для вагітних – це доволі просто, хоча треба попрактикуватися у натягуванні ажурних ґумок під час шиття ;)

Труси для вагітних

За таким же принципом можна пошити і звичайні жіночі труси, але верхня лінія передньої деталі у них вже буде дещо вища, не розрахована на величенький живіт :) А вам коли-небудь траплялося шити білизну своїми руками?

Білизна для вагітних своїми руками

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus