Як зшити труси: найпростіші моделі

Четвер, 16 Травня, 2019

Як зшити жіночі труси

Пошиття білизни – не така вже й складна річ. Це стосується і жіночих, і чоловічих, і дитячих моделей. Основна думка, яку варто запам’ятати перед створенням білизни, – те, що тканина для виготовлення спідньої обов’язково має бути еластична. Підійдуть натуральні тканини з додаванням еластану або лайкри: наприклад, не звичайний кулір, а стрейч-кулір. Стосовно ж плавок для басейну чи відпочинку на морі, краще брати повністю синтетичну тканину під назвою біфлекс. Додаткову увагу слід звернути і на інші деталі трусів – стягувальні матеріали, ґумки. Вони також мають добре розтягуватися, але при тому – не бути занадто жорсткими. Пропонуємо вашій увазі найпростіші моделі пошиття трусів!

1. Жіночі труси з ластовицею. Найлегший варіант – купити якісну жіночу білизну на сайті https://www.kolgot.net/shop/lingerie/ за вигідними цінами. Але також можна пошити ось такі жіночі труси з ластовицею. На прикладі білизни для вагітних ми показували, як легко можна виготовити жіночі труси своїми руками. У цьому майстер-класі міститься і викрійка, і детальний опис виготовлення білизни, отож сміливо користуйтеся цими матеріалами. Ці труси – доволі простого крою, складаються з двох основних деталей без усіляких мереживних вставок. Якщо ви тільки новачок у шитті, спробуйте саме таку модель. Проте

Плавки для хлопчика

2. Дитячі плавки для купання. Модель для хлопчика також представлена на нашому сайті разом із викрійкою. Це саме той варіант, коли варто використовувати синтетичний біфлекс – тканину, яка тягнеться на всі боки та швидко сохне після намокання. Дві основні деталі та підтримувальний пасок – ось і все, що потрібно мати для виготовлення таких плавок!

Труси боксери для хлопчика

3. Труси боксери для хлопчика. Тут вже доведеться більше постаратися: ця модель має не лише пасок. А й дрібні деталі. Крім того, бажано робити додаткові шви – відстрочувати припуски, щоб на зворотному боці виріб не сильно тиснув на шкіру. Проте обов’язково спробуйте зшити такі труси, адже модель – доволі вдала.

Мереживні труси

4. Жіночі мереживні труси. Найпростіший варіант зшити труси з мережива – це обрати ось таку модель. Для виготовлення цієї білизни потрібне широке еластичне мереживо (таке продається в інтернеті та у магазинах тканин) – висота полотна від 15 см. Такі трусики складаються лише з двох однакових деталей, які зшивають у потрібних місцях по центру і отримують бажану модель. На боках при цьому швів немає.

Дитячі труси хіпстери

5. Дитячі труси хіпстери. Модель, що підійде і хлопчикам, і дівчаткам у віці 1-2 роки. Викрійка трусиків крутиться в Інтернеті, тож її неважко знайти. Виріб складається не лише з передньої та задньої частин, ластовиці і паску – для стягнення нижніх вирізів використовують смужки еластичного трикотажу (рібани), як і на поясі. Виглядає мило та додає виробу практичності!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus