Як зшити трикотажну кофтинку для дитини

Середа, 20 Травня, 2020

Трикотажна кофтинка для дитини

Шиття одягу на домашній швейній машинці завжди відкривало ширші горизонти для поновлення гардеробу. Тим більше, стосовно дитячої моди: тут ви можете фантазувати і брати в роботу найсміливіші викрійки, на відміну від стандартних магазинних моделей. Отож, сьогодні ми розповімо вам, як зшити трикотажну кофтинку для дитини своїми руками. І кофтинка ця буде не проста, а з низьким рівнем плечей. Такий лонгслів виглядає на дитині дуже ефектно, ніби з приспущеними плечима. Натомість, саме така викрійка дає можливість використати для пошиття маленькі відрізи тканини, адже рукава тут виходять зовсім невеличкі. Розберімося разом, як самотужки створити такий предмет дитячого гардеробу!

Для пошиття трикотажної кофтинки для дитини вам знадобляться:

- Тонкий трикотаж для пілочки та спинки (у нас – джерсі з цифровим друком, але також можна взяти кулір, стрейчкулір, інтерлок або тонкий петельний футер);

- Тонкий однотонний трикотаж для рукавів (у нас – стрейчкулір);

- Рібана 1 на 1, що за кольором підходить основній тканині (еластичний трикотаж для обробки горловини);

- Нитки в тон основній тканині;

- Кравецькі булавки;

- Ножиці для тканини;

- Непотрібні нитки для наметування;

- Швейну машинку з трикотажним швом та змінними лапками.

Джерсі, кулір, рібана

Викрійка цієї дитячої кофтинки – з фінського журналу дитячої моди Оттобре (№1 за 2015 рік). У цьому майстер-класі ми показуємо пошиття лонгсліва 92 розміру, хоча у журналі є й більші розміри. Отож, радимо купити цей журнал та підібрати той розмір, який потрібен. А якщо ви цікавитеся цікавими подіями, ознайомтеся з сайтом https://slupsky.com та замовте вечірку у професіоналів цього івент-агентства.

Як пошити дитячу трикотажну кофтинку? Майстер-клас

1. Викроїть необхідні деталі кофтинки: з трикотажу з принтом – спинку і пілочку, з однотонного трикотажу – рукава.

Деталі дитячої кофтинки

2. Сантиметром зміряйте розмір горловини, попередньо склавши разом пілочку і спинку. З рібани викроїть прямокутник такого розміру, щоб довжина дорівнювала ¾ розміру горловини, а висота – 5 см. Це буде деталь для обробки горловини.

Як відміряти горловину

3. Складіть разом пілочку і спинку, повернувши їх лицьовими сторонами одну до одної. Скріпіть плечові лінії кравецькими булавками.

Плечова лінія

4. Встановіть на машинці звичайну лапку і трикотажний шов з інтервалом 3. Прострочіть ним плечові лінії. Потім встановіть оверлочну лапку та оверлочний шов і обробіть краї плечових швів.

Прострочіть плечі

5. Розверніть виріб на лицьову сторону і встановіть на машинці прямий шов з інтервалом 3 і звичайну лапку. Відстрочіть прямим швом плечові лінії, відступивши від самого шва 2 мм на сторону пілочки.

Відстрочування плечової лінії

6. Пришийте рукава кофтинки: спочатку прикладіть їх лицем до лиця до зрізів рукавів на основній частині кофтинки. Потім зафіксуйте булавками, прострочіть трикотажним швом і обробіть краї оверлочною строчкою. По лицьовій стороні відстрочіть рукава по пілочці та спинці.

Як пришити рукав

7. Виверніть виріб на зворотний бік та зафіксуйте булавками лінії рукавів та бокові лінії. Прострочіть їх на машинці трикотажним швом , а краї обробіть оверлочним швом. Виверніть кофтинку на лицьову сторону, і ви побачите, що її основа вже готова!

Відстрочування шва

8. Прямокутник з рібани складіть вдвічі уздовж та запрасуйте, щоб утворився чіткий згин. Потім розгорніть його і складіть удвічі впоперек так, щоб всередині була лицьова сторона. Зістрочіть краї трикотажним швом так, щоб поєднати цю деталь у бублик. Виверніть на лицьову сторону та складіть за згином. Заготовка для горловини – готова.

Деталь з рібани для обробки горловини

9. Приєднайте заготовку до вирізу горловини на кофтинці – трошки розтягуйте її та кріпіть булавками. Кріпити треба зріз до зрізу – так, як показано на фото.

Як приєднати горловину

10. Пристрочіть горловину на машинці, використовуючи трикотажну строчку. Потім обробіть краї оверлочним швом та відстрочіть трикотажним швом по лицьовій стороні.

Горловина трикотажної кофтинки

11. Зрізи рукавів та лінію низу виробу двічі підверніть на виворотний бік. Скріпіть булавками, потім надійніше скріпіть згини за допомогою наметувального шву та прострочіть трикотажним швом.

Обробка країв трикотажу на побутовій швейній машинці

Трикотажна кофтинка для дитини готова! Зшити ї своїми руками дуже просто. Гарних вам швацьких робіт!

Дитяча кофтинка з джерсі

Светрик для хлопчика з джерсі

Трикотажна кофтинка: майстер-клас

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus