Ялинкові прикраси ручної роботи

Понеділок, 26 Грудня, 2016

Ялинкові прикраси ручної роботи

Найрідніша і найзатишніша ялинка – та, що прикрашена витворами ручної роботи. Тими іграшками, які зробили власноруч чи, ваші друзі або родичі! :) Чи погоджуєтеся ви з цим твердженням? Якщо так, тоді ви, напевно, зможете доповнити наш перелік іграшок ручної роботи. Які ялинкові прикраси в робили своїми руками? Яку техніку обрали, аби якнайкраще прикрасити оселю до Нового року? Чекаємо на ваші відповіді у коментарях, ну а поки розповімо про найпростіші ялинкові прикраси ручної роботи!

Вишиті іграшки для ялинки

1. Вишиті іграшки для ялинки. На нашому сайті колись давно з’являвся навіть майстер-клас із виготовлення вишитих ялинкових прикрас із детальним описом, як робити таку простеньку красу. Насправді, все дуже просто: спершу вам треба вишити невеликий орнамент або мотив на шматочку тканини, потім зшити її з таким самим за розміром шматочком тканини, набити ватою чи іншим набивним матеріалом та приєднати підвіску. Водночас, хочемо застерегти вас: вишивати іграшки для ялинки треба починати ще з літа, адже ця техніка потребує великої кількості часу!

Сніжинка з бісеру

2. Сніжинка з бісеру. Пласка прикраса для ялинки у вигляді сніжинки – не зовсім проста робота, адже для її виготовлення знадобляться не лише бісер і жилка, а й певний досвід бісероплетіння :) Тут ми можемо порадити хіба експериментувати з кольорами і сміливіше використовувати у таких виробах бісер, що мерехтить і відблискує.

Ялинкові прикраси з солоного тіста

3. Ялинкові прикраси з солоного тіста. Це – улюблена забава для малят. Ви можете виготовити з солоного тіста будь-які невеличкі зображення, а поті підсушити їх та за підвіску почепити на ялинку! Ось ця прикраса, що на фото, взагалі зроблена у вигляді «сендвіча»: між двома шарами зірочок є «начинка» з тіста іншого кольору, що робить цю прикрасу ще цікавішою.

Шишки на ялинку

4. Шишки на ялинку. Дуже просто прикрасити ялинку і звичайними сосновими шишками! Тільки для того, аби їх було добре видно на темно-зеленому тлі, варто «припудрити» шишки різноманітними блискітками. Ці шишки (а також цілий набір їй подібних) зробила киянка Ірина: Вона причепурила шишки лаком для нігтів з блискітками, а потім приклеїла до верхівки шишок дощик та підвіски.

Плетені гачком іграшки на ялинку

5. Плетені гачком іграшки на ялинку. Майстриня Оксана Терпак-Маленька виготовляє гачком цікаві мініатюри – слінгонамиста, екологічні іграшки для найменших малят, а також ось такі овочі з підвісками! Ними можна гратися, вчити кольори, цифри, привчати дитину до поміркованого фермерства та, звісно ж, вішати на новорічну ялинку! :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Поспішіть перевірити своє здоров’я до Нового року! Якісно і швидко зробити узд судин вам допоможе центр «Життя», що у Львові!

blog comments powered by Disqus