Ювелір Експо Різдво

Понеділок, 10 Грудня, 2012

Коштовні подарунки до Різдва у Києві

Різдвяні прикраси. Фото з сайту jewelrybloguncovered.com

З 14 по 16 грудня у столичному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза відбудеться традиційна вже виставка ювелірних прикрас, яка цього разу буде овіяна духом Різдва. Ювелір Експо Різдво – таку назву має ярмарок коштовностей та престижних подарунків.

На виставці Ювелір Експо Різдво будуть запропоновані коштовні вироби від виробників з України та зарубіжжя. Організатори виставки наголошують, що їхнє дітище – для роздрібних покупців, тож на ярмарку вони чекають усіх, хто хоче запастися подарунками для своїх близьких до зимових свят. «Виставка вже вчергове збере основних операторів ювелірного ринку та закриє ювелірний сезон фінальним різдвяним продажем, – кажуть вони. – Найкращі прикраси, відмінна якість та багатий вибір виробів стануть неперевершеним подарунком для ваших друзів та близьких до новорічних свят».

Окрім того, організатори приманюють відвідувачів ще й м’яким золотом! Мова йде про чарівні вироби з хутра, які будуть представлені на сусідній виставці – «Салон елегантного хутра та шкіри». Там можна буде довершити шопінг, придбавши дублянки, аксесуари та шуби від відомих виробників міжнародного рівня. «Ця виставка збере найкращі модні хутряні будинки та салони з усієї України, які запропонують свою продукцію за акційними цінами», – зазначаються організатори виставок.

Дизайнерські ялинки та інші атрибути різдвяних свят, в тому числі й ручної роботи, – ще одне вдале доповнення ювелірної виставки.

Виставка працюватиме 14 грудня з 11:00 до 19:00 (офіційне відкриття – о 12:00), а 15 та 16 грудня – з 10:00 до 19:00. Адреса виставкового центру КиївЕкспоПлаза: Київ, вул. Салютна, 2-Б.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Отличное решение для освещения квартиры – это люстры illuminati наивысшего качества! Ведь иллюминати люстры очень красивые и долговечные!

  • https://www.brille.ua Aleksandr Kraud-Brille

    Вона (виставка) проходить там кожного року – приєднуйтесь. Ну і не забувайте та не лінуйтесь прикрасити свії будинок на свята. Діодні стрічки для цього підходять якнайкраще. Великий вибір їх у нашому магазині https://www.brille.ua. Дуже радує, що в нашій країні звичка прикрашати будинки тільки зароджується. Це красиво!

blog comments powered by Disqus