Закладинку розіграно!

Понеділок, 19 Грудня, 2011

Розіграш чарівного вишитого сувеніра від Тетяни Серебреннікової

Закладинка з ручною вишивкою

Любителі ексклюзивної вишивки тримали кулачки два тижні – саме стільки часу на сайті Made In Ukraine тривав набір охочих взяти участь у розіграші вишитої закладинки. Столична майстриня Тетяна Серебреннікова запропонувала увазі наших читачів унікальну книжкову закладинку, оформлену техніками вишивки ретязь, протяганка, «солов’їні вічка», мережка та прутик з ниток основи. Настав час дізнатися ім’я переможця! :)

Загалом, у розіграші вишитої закладинки взяли участь вісімнадцять акційних номерків. Електронний генератор випадкових чисел із сайту random.org взяв до уваги усі номери, але вибрав лише один – переможний :)

Переможець!

Отож у сьогоднішньому розіграші перемагає №7! Цей акційний номер було присвоєно читачці сайту Made In Ukraine Уляні, тож вітаємо Уляну з таким подаруночком на Миколайчика! :) З переможницею розіграшу ми зв’яжемося найближчим часом та урочисто передамо вишитий подарунок ;) А усім іншим учасникам акції радимо не засмучуватися, а вже зараз спробувати сили у розіграші нитяної іграшки від Жанни Капшук!

Нагадаємо, що придбати вишиті сувеніри для себе, родичів та друзів можна, зв’язавшись із Тетяною Серебренніковою. Ось її сторінка у живому журналі:  http://tana-sribna.livejournal.com

«Покладіть закладинку поруч з комп’ютером і час від часу поглядайте на неї для відпочинку Ваших очей або коли розмірковуєте, – каже про ексклюзивні вишиті закладинки майстриня Тетяна Серебреннікова. – Покладіть закладинку в улюблену сторінку в фотоальбомі, щоб зразу відкрити його в бажаному місці, подаруйте закладинки дітям: Ви здивуєтесь, скільки різних застосувань знайдуть їм ці творчі особистості».

***

Подяка:

Выбираете подарок для друга? Посмотрите на кочественные портфели из кожи – ему понравится такой подарок!

Метки:

 • Уляна

  Уррра! Вперше мені вдалось виграти рукодільну красу! Та ще й яку!  Дякую майстрині Тетяні Серебренніковій і Made In Ukraine за чудову закладинку!

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  Вітаємо-вітаємо!!! Хай цей виграш стане початком закономірності! :)

 • http://www.facebook.com/people/Надія-Цинайко/100001135206100 Надія Цинайко

  Уляно, я вас вітаю. Вам дійсно пощастило. Танині закладинки не просто витвір мистецтва, вони ще й надзвичайно практичні. )))

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  підтверджую! читати книги з такими прикрасами – одне задоволення :) а на дотик які, ммм!.. :)

 • Zhanchyk

  щирі вітання!!! закладинка Тані Срібної – це просто розкішна річ))) тож маєте собі гарний святковий подаруночок)))

 • http://made-in-ukraine.info/aktsiya-vygray-vyshytu-zakladynku/ Акція: виграй вишиту закладинку! | Made in Ukraine

  [...] Вишиту закладинку вже розіграно! Пропонуємо поглянути на результати розіграшу. [...]

blog comments powered by Disqus