Жіночі штани з еластичним поясом

Четвер, 11 Липня, 2019

Жіночі штани на резинці

Багато хто зі швачок-самоучок мріє навчитися шити штани. І не трикотажні, з кількома швами, а більш складні – з бавовняної чи джинсової тканини. Насправді, все не так складно, як здається. Основні проблеми можуть виникати під час пошиття поясу, тому рекомендуємо вам вперше зшити жіночі штани з еластичним поясом. Тобто, такі, що не мають застібок, а на талії тримаються завдяки ґумці.

Для виготовлення жіночих штанів візьміть:

Щільну бавовняну тканину зі стрейчем – 1 м

Нитки в тон

Швейну машинку

Багато кравецьких булавок

Рібану або рубчик – 7 см у висоту

Широку ґумку для поясу

Тканина для жіночих штанів

Як зшити жіночі штани на резинці?

1. Ця модель складається не з суцільних полотен штанин, а цікава своїми дрібними елементами. Бокові деталі на штанинах візуально звужують штанини, що добре підходить жінкам із широкими стегнами. Отож, розібравшись у всіх необхідних деталях, викроїть їх із тканини.

Деталі жіночих штанів

2. Сполучіть невеликі деталі між собою: для початку, поєднайте кравецькими булавками.

Поєднайте деталі

3. А потім по виворотному боку прострочіть прямим швом з інтервалом 3, обробіть припуски оверлочним швом, а на лицьовій стороні відстрочіть припуски, відступивши від основного шву 3-4 мм. Відстрочування швів робить штани більш неформальними, отож якщо ви хочете отримати одяг, більш схожий на класичний, уникайте цього прийому.

Відстрочений шов

4. Приєднайте дрібніші деталі до більших – основних. Спочатку – булавками.

Поєднайте деталі

5. Ну а потім – прямим швом із наступним оверлочуванням та відстрочуванням.

Як зшити жіночі штани

6. Далі вже поєднайте швами дві половинки однієї штанини: передню і задню.

Пошиття штанини

7. Пришийте до штанів і верхню деталь-планку: так само відстрочіть її по лицьовій стороні.

Верхня деталь штанів

8. Якщо обидві половинки штанів вже готові, поєднайте їх спершу по задній центральній лінії й не забудьте відстрочити.

Задній центральний шов штанів

9. Потім прошийте і передню лінію, зробіть відстрочку. За бажання, можна зробити й гульфик-обманку – прострочити його лінію біля центрального шву спереду.

Передній центральний шов штанів

10. Виверніть виріб на виворотний бік, сколіть булавками лінії обох штанин та прострочіть їх суцільним швом – від низу однієї штанини через пах до низу другої штанини. Краї обробіть оверлочним швом та виверніть штани на лицьовий бік.

Шви штанин

11. Двічі підверніть низки штанини на виворотний бік, зафіксуйте булавками чи ручним наметуванням, а потім прострочіть прямим швом.

Низки штанин

12. Залишилося зробити лише пояс! Ми взяли два відрізки рубчика різних відтінків – це не обов’язково. Отож, запрасуйте відріз рубчика чи рібани висотою 7 см, попередньо склавши його уздовж. На вивороті зшийте краї цієї деталі так, щоб утворити бублик.

Еластичний пояс для штанів

13. Прикладіть пояс до верхнього зрізу штанів, склавши разом зрізи обох деталей, та зафіксуйте булавками.

Пояс із рібани

14. Пристрочіть пояс та відстрочіть його по лицьовій стороні, завернувши припуски вниз. Протягніть у пояс ґумку та зафіксуйте її швами у кількох місцях, щоб не перекручувалася.

Еластичний пояс для штанів

Жіночі штани з еластичним поясом

Жіночі штани без застібки

Жіночі штани на резинці готові! З таким еластичним поясом штани легко і шити, і носити. Вдалих вам швацьких експериментів!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Після довгого робочого дня не забудьте потурбуватися про свої руки! Ось такі засобі для парафінотерапії shellnail.com.ua/uhod/paraffin допоможуть зробити шкіру рук надзвичайно ніжною та здоровою!

Метки:

blog comments powered by Disqus