Зимові весільні сукні з гіпюром

Середа, 6 Грудня, 2017

Зимова весільна сукня: рукава з гіпюру

Весільні сукні для зимових церемоній відрізняються від літніх моделей додатковими теплішими деталями. І хоч у наших краях найчастіше зимовий образ нареченої «супроводжується» хутряною накидкою й муфтою, більш легкі матеріали також частенько відіграють важливу роль. Мова йде про використання гіпюру – легкої напівпрозорої тканини, яка може прикрасити і разом з тим дещо утеплити зимові весільні сукні. Як використовувати гіпюр у пошитті весільних суконь, які акценти виготовляти з цієї тканини? Про це – наша публікація.

Якщо ви хочете пошити собі весільну сукню або займаєтеся виготовленням весільного одягу на замовлення, подивіться на сайті www.svadbatkani.com ткань гипюр та оберіть полотно з найкращим співвідношенням ціни і якості!

1. Рукава з гіпюру. Чудовий спосіб надати сукні вишуканості, і разом з тим допомогти нареченій не змерзнути – зробити прозорі й ніжні рукава з гіпюру. Ідеально для зимової сукні – ще й зробити гіпюровий верх, деталь між ліфом та горловиною плаття. Завдяки цим додатковим деталям нареченій буде більш тепло і комфортно у своєму святковому вбранні! Крім того, цей варіант якнайкраще підійде широкоплечим жінкам, адже вдало підкреслить Т-силует такої фігури.

Гіпюрова накидка

2. Гіпюрова накидка. З гіпюру можна пошити й накидку – окрему від сукні чи таку, що буде пришита до плаття. Звісно, така накидка поступатиметься хутряній у теплоті, зате виглядатиме вона більш тендітно та ефектно! Крім того, накидка з гіпюру може дуже вдало перегукуватися з іншими деталями весільної сукні, зробленими з такого самого матеріалу (наприклад, зі спідницею або декоративною брошкою-трояндою).

Гіпюрова спідниця

3. Гіпюрова спідниця. Зараз надзвичайно популярні об’ємні й короткі спідниці «туту», зшиті з багатьох шарів гіпюру або тканини-сітки. Таким самим чином можна прикрасити й весільне вбрання (щоправда, для цього треба буде зробити додаткову верхню спідницю такої ж довжини, як і основна). Дуже вдало виглядатиме таке доповнення у тому випадку, коли основна спідниця весільної сукні – звужена і вільно спадає додолу, а гіпюровий «додаток» закриває основу не повністю.

Так вже сталося, що в Україні весілля найчастіше святкують восени: стосовно взяття шлюбу взимку існують навіть деякі перестороги. Хай там як, але зимові весільні сукні мають чудову перевагу: завдяки додатковому набору вимог вони відкривають для дизайнера ширші творчі горизонти. Отож, якщо вам знадобиться пошиття зимової весільної сукні, не забудьте про гіпюр: можливості цієї тканини у святковому образі дуже великі!

* Фото з сайту hitched.co.uk

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus